Ukeź

Komisze YCH bo Ukeź bardzo potrzebuje pieniążków.

Recommended Posts

Cóż, sprawa wygląda tak, że ogółem rzecz biorąc potrzebuję pieniędzy. Wiadomo, że różnie to jest, a moje tłuczenie się po lekarzach finansowo mnie wcale nie wspiera, a wręcz odwrotnie.
Także jakby ktoś był zainteresowany - YCH. Czyli your character here. Dowolność postaciowa. Może być kucyk, może być futrzak. Nawet człowieczek na upartego. 
Portret, pełne kolory i cieniowanie. Tło białe, lub transparentne. Może być tez w innym, jednolitym kolorze.
Format A5, 300 dpi.
1. Wolne 
2. Wolne 

3. Wolne
Jakby ktoś nie zrozumiał co to YCH - po prostu wasza postać w takim upozowaniu, z taką mimiką etc. Dowolna postać.

12801535_254828048183649_105540807467407

Styl rysunku, kolorowania i cieniowania do wyboru, szkicowe lub "twarde" [widoczne poniżej]. 
12670521_254860191513768_419482969486048
Może ktoś, coś? 

Miały być tylko $ ale jako że pieniądze są dość potrzebne, to złocisze też przyjmuję.

15 zł za portret wtedy. 

Rozumiem, że może być postać z anime? Jeśli tak, to po 10 się zgłoszę, bo aktualnie nie posiadam pieniędzy na koncie.

18 godzin temu Ukeź napisał:

Funty to akurat niekoniecznie aktualnie mi odpowiadają [*] 

18 godzin temu White Hood napisał:

Szkoda, bo nie mam dostępu do polskiego konta.

Polecam zainteresować się bitcoinem lub inną kryptowalutą. W przypadku bitcoina opłata za przelew nie jest obowiązkowa i wynosi około 1 centa ( czy coś tego rzędu ).

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się