Skocz do zawartości

Komisze od Cahan


Cahan

Recommended Posts

Hejka! Kiedyś miałam już temat requestowy, ale to było dawno temu, a od tej pory miałam ewolucję stylu, umiejętności, oferty i cen. Niniejszym otwieram komisze na MLPpolska. Są one punktowe na deviantarcie. Możliwa jest też opcja Art Trade (ale tutaj Twój styl musi mi przypaść do gustu.) 

http://cahandariella.deviantart.com/journal/Komisze-PL-Aktualizacja-20-05-2016-610128964

 

Czas na aktualizację oferty i cen. Zaznaczam od razu, że rysuję kucyki. Mogę nabazgrać coś innego, ale prawdopodobnie będzie koślawe jak nochal czarownicy. Cena też będzie wówczas raczej wyższa i do ustalenia indywidualnego. W cenniku nie uwzględniam gore, clop i saucy. Czy znaczy to, że ich nie rysuję? Nie, znaczy to tyle, że rysować mi się ich raczej nie chce, ale znowu jest to tylko i wyłącznie kwestia ceny. Jeśli chce Ci się pokryć moje straty moralne, to mogę narysować nawet dzikie seksy Rainbow ze zlewem. Zapłatę przyjmuję w punktach dA, chyba że posiadasz odpowiednie zdolności, wówczas możemy zrobić Art Trade.

Zasady są takie, że najpierw rysuję, a potem Ty płacisz. Jeśli obrazek wygląda jak kupa, to się nie przejmuj, po prostu narysuję to jeszcze raz (bez dodatkowej opłaty), w końcu kiedyś musi się udać.

Cennik standardowy: 
a) Rysunki tworzone kredkami - do wyboru styl bardziej kreskówkowy i bardziej realistyczny (inne cieniowanie i takie tam). Sam kuc może być bardziej koński (wtedy nóżki też ma końskie) lub bardziej Maj Littyl Póny
Celestia by Cahandariella Ghatorr x Solaris by Cahandariella Nazicommunist pagan Cahan zebra by Cahandariella

Headshot - 15 punktów
Sam kucyk (goły, bez skrzydeł) - 25 punktów
Skrzydła złożone - 2 punkty za jedno
Skrzydła rozłożone - 8 punktów (za 2, za 1 4 punkty)
Małe dodatki - 1-5 punktów
Pełny ubiór/zbroja - 15 punktów

Każdy dodatkowy kucyk nalicza się według powyższego cennika. Tło to dodatkowe 100 punktów.

b) Rysunki tworzone ołówkami - do wyboru styl koński i MLP.
Przykładowe rysunki ołówkowe: 
Moonlight Dust by Cahandariella Isleen Silvereye by Cahandariella

Headshot - 50 punktów
Sam kucyk (goły, bez skrzydeł) - 100 punktów
Skrzydła złożone - 5 punktów za jedno
Skrzydła rozłożone - 10 punktów za jedno
Małe dodatki - 1-8 punktów
Pełny ubiór/zbroja - 30 punktów

Każdy dodatkowy kucyk nalicza się według powyższego cennika. Tło to dodatkowe 1000 punktów, ponieważ bardzo mi się nie chce go rysować..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale ten rysunek mnie przeraża ;-;

 

isleen_silvereye_by_cahandariella-da37px

 

Zamówiłbym coś ale chciałbym zobaczyć taką pracę właśnie bardziej w stylu MLP niż taką bardziej "końską" jak to określiłaś. Pochwal się jakimś swoim lepszym dziełem pod tym względem i wtedy możemy współpracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na próbę wziąłbym headshot kredkami swojego OC'ka ( jeśli potrzebujesz kolorów itp. tutaj masz sporo artów z nim: http://first-choice.deviantart.com/favourites/66509512/My-OC chodź nie powinno być problemu bo OCek jest czarno biały :D ). Stylem MLP, koński odpada.

 

Płace 15 p tak? 


Jeśli praca wyjdzie fajnie to pewnie w przyszłości coś jeszcze zamówie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Cahan napisał:

Tak, 15 punktów, po oddaniu przeze mnie bazgroła.

 

Kurde, ja już zapłaciłem. :D

 

Z przyzwyczajania, 99% artystów prosi o wpłatę przed oddaniem pracy. No cóż, masz wcześniej ;) Powodzenia!

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

@1st, miałam wyjazd parodniowy i mam od cholery i jeszcze trochę nauki. Ale w najbliższym czasie będę mieć tylko egzaminy, więc pociągnę komisze. Informuję jednak, że mam też zamówienia na dA, które będą robione jako pierwsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...