Skocz do zawartości

Podłączenie pendrive'a do tableta


Gray Picture

Recommended Posts

Chciałam przenieść pewien plik (nie ważne jaki) z tabletu na pendrive, coby zyskać trochę miejsca w urządzeniu. Problem w tym, że jedyny pendrive, na którym zmieści się owy plik, nie jest obsługiwany przez tablet. 

Próbowałam użyć aplikacji Total Commander z USB plugin for Total Commander oraz Paragon NTFS & HFS+. W pierwszym sposobie wyskakuje "Error Oxb: SCSI command failed", a w drugim trzeba nadać uprawnienia root (nie żebym wiedziała, co to znaczy), ale jak próbuje to zrobić przy pomocy kolejnej aplikacji  (SuperSU), "Binaria SU nie zostały zainstalowane, a SuperSU nie może ich zainstalować." A dalej coś o tym, że jeśli ma się Androida powyżej 4.3 trzeba samodzielnie zrootować urządzenie. 

 

I mniej-więcej w tym momencie mózg mi się przegrzał i wypłynął uszami. Jest jakiś prosty sposób podłączenia tego głupiego pendrive'a czy muszę szukać takie, którego tablet obsłuży bez marudzenia?

 

Tablet Samsung Galaxy Tab E

Android 4.4.4

Pendrive Toshiba 8GB U202

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Gray Picture napisał:

Próbowałam użyć aplikacji Total Commander z USB plugin for Total Commander oraz Paragon NTFS & HFS+. W pierwszym sposobie wyskakuje "Error Oxb: SCSI command failed", a w drugim trzeba nadać uprawnienia root.

 

To uczucie kiedy jesteś z wykształcenia i zawodowo Informatykiem i nagle nastolatka  z forum używa bardziej skomplikowanych pojęć niż Ty przez całe życie...

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w 100% pewien czy mam rację, bo dawno nie obcowałem z androidem, ale czu on czasem nie ejst ograniczony do obsługi dysków w FAT 32? 

 

Jeśli to miałaby być kwestia roota (co by mnie dziwiło), to poszukaj, jak zrootować twój model tabletu, bo w zasadzie każdy się rootuje odrobinę inaczej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam wszystkim za rady, ale z nich nie skorzystam, ponieważ dostałam pendrive o większej pojemności, który po podłączeniu do tabletu nie stroi fochów.

2.06.2016 at 02:01 1st napisał:

 

To uczucie kiedy jesteś z wykształcenia i zawodowo Informatykiem i nagle nastolatka  z forum używa bardziej skomplikowanych pojęć niż Ty przez całe życie...

W sekrecie powiem, że rozumiem co drugie słowo z tego, co napisałam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...