Skocz do zawartości

Zapraszam na Bloga!


Wanciak

Recommended Posts

Zapraszam wszystkich na mojego własnego bloga! Jest on o o rysowaniu, wiem że sama nie umiem rysować, ale to kocham <3 :soawesome:

Tutaj jest link:

http://swiat-rysowania.blogspot.com/search?updated-min=2016-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2017-01-01T00:00:00-08:00&max-results=3

Wiec zapraszam jak najszybciej! <3 POZDRAWIAM SZYSTKICH ! <3 

Edytowano przez Wanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narysowałbym na podobnym poziomie, mimo, że jestem beztalenciem. Odrysowanie od bazy i to jeszcze słabe- i to jest materiał na bloga.

 

Kurde chyba założe bloga. Jak myślicie? :D 

 

Powtórzę po raz 3- wpadnij do działu przywitań, tam załóż temat i ogarnij jak to tu wszystko działa a nie piszesz temat za tematem zrażając do siebie innych użytkowników od samego początku. I to wszystkie tematy oprócz tego zablokowane i usunięte przez moderatorów...

 

Pewnie znowu zignorujesz bo czytanie ciężka rzecz ale może do 3 razy sztuka?

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu reklamowałem na forum swojego bloga. Pierwsze opinie nie należały do pozytywnych - i słusznie, ale jakoś to wszystko ogarnąłem. Efekty możesz sprawdzić sama - link w sygnaturze. Nie powala, ale jest jako-tako. 

 

Możesz poprosić jednego z forumowych grafików aby zrobił ci jakiś prosty, ale ładny banner. Aha. I zmień kolor czcionki ponieważ źle się go czyta - razi w oczy. Warto też zmienić tło. Wystarczy jakieś proste (masz tam gotowce). Te powtarzalne są paskudne. Eksperymentuj do skutku :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Wanciak napisał:

Zapraszam wszystkich na mojego własnego bloga! Jest on o o rysowaniu, wiem że sama nie umiem rysować, ale to kocham <3 :soawesome:

Tutaj jest link:

http://swiat-rysowania.blogspot.com/search?updated-min=2016-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2017-01-01T00:00:00-08:00&max-results=2

Wiec zapraszam jak najszybciej! <3 POZDRAWIAM SZYSTKICH ! <3 

Zaklinam cię na wszystkie Celestie tego świata, zmień tą czcionkę! Bo czytanie twoich wpisów boli w oczodół.

Zanim dostaniesz warna, lub ostrzeżenie, szybkie małpie porady.

*Zmień czcionkę na Arial, lub Times New Roman, bo to czego użyłaś, jest zwyczajnie nie wygodne

*Postaraj się zmienić Tło. Coś co się tak nie zlewa z szarością. Może to być jakaś ładna grafika, or someting (tylko przed użyciem czegoś z internetu, lepiej zapytaj autora o zgodę)

*Wykrzykników po spacji. Poprawnie jest "Kucyk!" nie "Kucyk !". I tak, jeden wykrzyknik zupełnie wystarczy, nawet jeśli krzyczysz iż nie odrysowujesz prac. ( Co prawda mylisz pojecie "Odrysowania" od "Kalki" ale to pomijam.

Aha, i ostatni punkt programu.

A jak się wam coś nie podoba w moim Blogu to na niego nie wchodcie proste !

Źrebaczku mój drogi. Wiem, że masz trzynaście lat, więc jeszcze dam ci dobrą radę.

Nigdy nie pisz tego jako argumentu/nigdy nie unoś się w tekście emocjami, bo trafisz od razu pod odstrzał internetu, a jeśli przetrzymasz te kilka lat podstawówkowo-gibazjalnego okresu w internecie i będziesz umiała się zachować. To kto wie? Może nie trafisz na dno, jak setki twoich rówieśniczek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

A jak się wam coś nie podoba w moim Blogu to na niego nie wchodcie proste 

Sory ale to chyba najgorsze co może być ;-;

Jeżeli coś wstawiasz do internetu, a do tego jeszcze reklamujesz to na forum o kucach.Jest to raczej oczywiste, że natkniesz się na krytykę chyba po to robisz tego bloga aby uczyć się na błędach i zwyczajnie stawać się coraz lepszym?

Aha i cóż powstało mnóstwo podobnych rysunków.
https://www.google.pl/search?hl=pl&authuser=0&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1680&bih=949&q=mlp+kszta%C5%82+serca&oq=mlp+kszta%C5%82+serca&gs_l=img.3...901.3778.0.3886.16.7.0.9.0.0.178.906.0j6.6.0....0...1ac.1.64.img..1.5.738...0j0i30k1j0i8i30k1.nFYEZoj6EYo#hl=pl&authuser=0&tbm=isch&q=mlp+kszta%C5%82t+serca&imgrc=8fWP6w1lff4PhM%3A

Tu naprawdę podobny obrazek :rd9:

Edytowano przez Maffle Fluff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zmiany idą w dobrym kierunku. Tło jest teraz (moim zdaniem) ładne i nie denerwuje przy przewijaniu. Zmieniłbym tło tekstu oraz jego kolor. Dać ciemniejsze tło, jaśniejszy (biały, szary?) tekst. Jak już pisałem - eksperymentuj. I zmień czcionkę. Ta, której używasz jest jedną z najbardziej znienawidzonych. I atrakcja miesiąca:

 

A jak się wam coś nie podoba w moim Blogu to na niego nie wchodcie proste ! :flutterage:

 

1. Czyli - "wychwalaj pod niebiosa i wyżej niż piorunochrony Cloudsdale lub spie#aj"? :rarity5: Z takim podejściem nie zajdziesz daleko.

2. Nie próbuj podporządkować czytelnika pod siebie, podporządkuj siebie pod czytelnika. Każda, najmniejsza uwaga jest na wagę złota. Oznacza to, że ktoś interesuje się twoim blogiem. Twój czytelnik, twój pan. To nie Hell's Hitchen, a Ty nie jesteś Modestem Amaro, że możesz wyskakiwać z takimi tekstami. 

3. "Ok. Zasubskrybuję, dopiero co się rozkręcasz, zobaczymy co z... WTF - A jak się coś..."? Nie walcz z Rarity o miano "drama queen". :despair: 

4. Zamiast drzeć się: "NIE ODRYSOWAŁAM" napisz po prostu: "zainspirowałam się". Bez względu czy uwierzą czy nie - wygląda to inaczej. Swoją drogą chyba każda postać z uniwersum MLP ma taki "sercowo-śpiący" rysunek, także nie oskarżam z góry o odrysowanie :) 

 

Nie czepiam się. Staram się pomóc. Jeśli chcesz jakieś porady - wal śmiało na PW. :rd7:

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Wanciak napisał:

no bo ja na sie patrzylam i malowalam ...

meh i ot cała drama na zwykłym nieporozumieniu ;v

Ps. W sumie w tym wypadku chyba należą ci się przeprosiny no więc... przepraszam za niepotrzebne podż/rzyganie kłótni

Edytowano przez Maffle Fluff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...