Skocz do zawartości

czeeść ^^


Bubblegum

Recommended Posts

24 minuty temu Maffle Fluff napisał:

Hej i jak było w szkolę muzycznej bo sam się zastanawiałem czy nie pójdę za rok :)

 

Na instrumentach klawiszowych można się uczyć samemu+ tutoriale z neta. :D Samo nauka oszczędza sporo kasy i na prawdę nie ma żadnych ograniczeń i nudnych schematów.

 

Da się, polecam, jestem żywym dowodem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu Bubblegum napisał:

dobrze wiedzieć  ^^' zachęcające ^^'

Co do szkoły muzycznej to  zgadzam się szczególnie co do nudnych schematów.

Ktoś tu nie myślał kiedy zapisywał się do muzycznej ;-;'

 

 

Powiedziałbym inaczej- ktoś tu nie wiedział jak jest, niż nie myślał.

 

Powiem Ci, że sam kiedyś chciałem pójść do szkoły muzycznej na pianino ale podobno jakiś "profesjonalny doradca" powiedział, że ciężko mi będzie przyswoić klawisze, że niby za późno, że takie rzeczy powinno się wpajać od małego dziecka typu nuty itp. i będzie ciężko... trochę mnie to zniechęciło ale pasja jednak została. Obudziła się jednak dopiero kilka lat później. :D

 

Aktualnie mam własny sprzęt ( niestety został w Polsce a aktualnie przebywam w Anglii). Jak jeszcze miałem go pod ręką to nagrywałem na YouTube.

 

Jak mam okazje to gram :D W galerii w moim mieście ( Galeria Nottingham, Victoria, pozdrawiam) jest prawie zawsze wystawione pianino i czasami sobie przed nim siadam i gram. Nie raz zdarzyło mi się też pograć na ponymeetach niektóre piosenki z fandomu i nie tylko jak były organizowane w szkołach gdzie były sale muzyczne ( Jakiś Krakowski i II Twilightmeet jeśli mnie pamięć nie myli? Nie dam ręki uciąć. Ktoś może pamięta :D ).

 

Do wszystkiego doszedłem sam.

 

Także ten.

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie, to może teraz kilka pytanek ode mnie:

 

Kojarzysz może taką grę, jak Gothic?

Robiłaś już własne OC?

Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Interesujesz się technologią?

Lubisz jakieś gry komputerowe?

Interesujesz się kosmosem, jeżeli tak, to proszę o sprecyzowanie, co głównie przyciąga twoją uwagę?

Masz swoje ulubione cytaty, życiowe motto?

Interesujesz się mitologią?

Potrafisz żyć w monotonii.

Jesteś osobą raczej otwartą, czy skrytą?

Co sprawia, że czujesz się lepiej w ciężkich chwilach?

 

 

Bonusowy obrazek:

Spoiler

4GzgSmQ.png

 

Tak, wiem nie wszystko przylega tak jak powinno, a zwłaszcza ta linia po prawej.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż..nie jestem ekspertem w dziedzinie gier komputerowych,ale wydaje mi się że gdzieś już to słyszałam ^^'

 

Robiłam.I to nawet całkiem sporo,w tym moją ponysonę.

 

Naleśniki. <3

 

Niespecjalnie..technologia i informatyka to raczej coś nie w moim stylu,ale znam sporo osób które się tym interesują i szczerze czuje się przy nich jakbym była zacofana o parę dobrych lat,bo czasem nie mam pojęcia o czym oni mówią xD

 

Jak już mówiłam gry to raczej nie moja domena ale moją uluboną grą mogłabym nazwać prostego RPG-a "To the moon"..pewnie nie kojarzysz ^^' 

 

W kosmosie najbardziej fascynuje mnie (i jednoczenie przeraża)  jego wielkość.poważnie..aż trudno uwierzyć że nasza ziemia jest tylko jedną z planet naszego układu słonecznego a układ tylko jednym z układów galaktyki i tak dalej.

 

Raczej nic twórczego, ale moje motto brzmi : Nie rezygnuj z własnego celu choćby nie wiem co

 

Tak,interesuje się ^^ Zawsze uwielbiałam mitologię. Wszystkie mitologiczne historie przebijają ukrytą prawdę, a dawniej pełniły w zaadzie podobną funkcję ^^ 

 

W zasadzie to większość moich dni ma ustalony schemat,ale codziennie robię wszystko żeby go przełamać. Moi przyjaciele dbają o to żeby nigdy mi się nie nudziło,więc przeważnie na to nie narzekam.Chociaż myślę że gdyby tak jednak było nie byłabym zbyt szczęśliwa.

 

Na początku kontaktu z kimś nowym przeważnie jestem nieśmiała i strasznie boje się że powiem coś nie tak,lub kogoś urażę,ale gdy lepiej poznam tę osobę otwieram się przed nią i potem wie już o mnie wszystko.

 

Kiedy jest mi źle muszę komuś o tym powiedzieć. Najczęściej dzwonie w takim momencie do przyjaciółki..kiedy już się wyżalę to powoli mi przechodzi.

 

Dzięki za fajny obrazek :3 Podziwiam że umiesz w ogóle takie coś zrobić. To musi być trudne 0.0

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Bubblegum napisał:

Cóż..nie jestem ekspertem w dziedzinie gier komputerowych,ale wydaje mi się że gdzieś już to słyszałam ^^'

 

Robiłam.I to nawet całkiem sporo,w tym moją ponysonę.

 

Naleśniki. <3

 

Niespecjalnie..technologia i informatyka to raczej coś nie w moim stylu,ale znam sporo osób które się tym interesują i szczerze czuje się przy nich jakbym była zacofana o parę dobrych lat,bo czasem nie mam pojęcia o czym oni mówią xD

 

Jak już mówiłam gry to raczej nie moja domena ale moją uluboną grą mogłabym nazwać prostego RPG-a "To the moon"..pewnie nie kojarzysz ^^' 

 

W kosmosie najbardziej fascynuje mnie (i jednoczenie przeraża)  jego wielkość.poważnie..aż trudno uwierzyć że nasza ziemia jest tylko jedną z planet naszego układu słonecznego a układ tylko jednym z układów galaktyki i tak dalej.

 

Raczej nic twórczego, ale moje motto brzmi : Nie rezygnuj z własnego celu choćby nie wiem co

 

Tak,interesuje się ^^ Zawsze uwielbiałam mitologię. Wszystkie mitologiczne historie przebijają ukrytą prawdę, a dawniej pełniły w zaadzie podobną funkcję ^^ 

 

W zasadzie to większość moich dni ma ustalony schemat,ale codziennie robię wszystko żeby go przełamać. Moi przyjaciele dbają o to żeby nigdy mi się nie nudziło,więc przeważnie na to nie narzekam.Chociaż myślę że gdyby tak jednak było nie byłabym zbyt szczęśliwa.

 

Na początku kontaktu z kimś nowym przeważnie jestem nieśmiała i strasznie boje się że powiem coś nie tak,lub kogoś urażę,ale gdy lepiej poznam tę osobę otwieram się przed nią i potem wie już o mnie wszystko.

 

Kiedy jest mi źle muszę komuś o tym powiedzieć. Najczęściej dzwonie w takim momencie do przyjaciółki..kiedy już się wyżalę to powoli mi przechodzi.

 

Dzięki za fajny obrazek :3 Podziwiam że umiesz w ogóle takie coś zrobić. To musi być trudne 0.0

 

 

 

 

Grę, którą wymieniłaś nie bardzo kojarzę, ale na pewno przynajmniej sobie przejrzę, aby zobaczyć, czy coś fajnego mnie nie ominęło.

Motto nie musi być twórcze, wystarczy, aby było prawdziwe, a twoje takie właśnie sprawia wrażenie i zdecydowanie takie jest.

To teraz zapytam, kojarzysz może postać Jazona w mitologii greckiej, plus czy interesujesz się jeszcze jakąś mitologią, oprócz greckiej?

Jeżeli chodzi o ten obrazek, to jestem niezwykle zadowolony, że ci się podoba, ale mówiąc szczerze to samo zrobienie nie jest trudne z konceptem trochę trudniej, ale jeżeli z pasją, to da się zrobić wszystko. Jeszcze raz dziękuję za opinie :)

W sumie mógłbym skonstruować kolejny zestaw pytań, ale nie będę cię zamęczał, a biorąc pod uwagę późną godzinę mówię serdeczne branoc, dobranoc.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To on zdobył złote runo,no nie..? W mitologii  ( i nie tylko) strasznie mylą mi się imiona,więc przyznaje się,że to wygooglowałam,ale gdy już zaczęłam czytać historię okazało się że ją znam. Po prostu zapomniałam imienia bohatera. Znów typowa ja. Poważnie nie mam pamięci do imion i nawet po poznaniu kogoś zanim sobie je utrwale pytam go o nie jeszcze jakieś 1000 razy.

 

Za naciekawszą mitologię uważam mitologię Egipską,ale trudno sie do niej dobrać bo egipcjanie czcili ponad 1400 najróżniejszych bogów i bogiń,a w internecie jest stosunkowo mało informacjii na ten temat. (chyba że jestem ślepa,albo zbyt leniwa żeby to wygrzebać ;-;) Lubię ją,bo różni się od reszty mitologii. Poza tym jest  skomplikowana i zmieniała się wraz z ludem.

 

Twój obrazek działa teraz jako moja tapeta i nawet się sprawdza :YEtmX:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Hej!

Troszkę pytań ode mnie!!!

 

1. Skąd jesteś?

2. Toruń czy Bydgoszcz?

3. Lubisz Toruńskie pierniki

4. Ulubiona parówka?

5. Luna czy Celestia?

6. Ulubiony kucyk tła? 

7. Pizza czy kebab?

8. Pepsi czy Cola? 

9. Kapelusz czy standardowa czapka z daszkiem? (Standardowe pytanie dla Polaka)

10. Skarpetki czy boso? i o uzasadnienie (Standardowe pytanie dla Polaka)

11. Ulubiony owoc? 

12. Ulubiona potrawa?

13. Co jadłaś dziś na śniadanie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30.08.2016 at 00:22 1stChoice napisał:

 

Na instrumentach klawiszowych można się uczyć samemu+ tutoriale z neta. :D Samo nauka oszczędza sporo kasy i na prawdę nie ma żadnych ograniczeń i nudnych schematów.

 

Da się, polecam, jestem żywym dowodem.

Tak samo z gitarą, i w ogóle z instrumentami. Najważniejsze są dobre chęci, też jestem tego żywym dowodem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Ziemovit Footballer napisał:

Hej!

Troszkę pytań ode mnie!!!

 

1. Skąd jesteś?

2. Toruń czy Bydgoszcz?

3. Lubisz Toruńskie pierniki

4. Ulubiona parówka?

5. Luna czy Celestia?

6. Ulubiony kucyk tła? 

7. Pizza czy kebab?

8. Pepsi czy Cola? 

9. Kapelusz czy standardowa czapka z daszkiem? (Standardowe pytanie dla Polaka)

10. Skarpetki czy boso? i o uzasadnienie (Standardowe pytanie dla Polaka)

11. Ulubiony owoc? 

12. Ulubiona potrawa?

13. Co jadłaś dziś na śniadanie? 

 

1.Zielona Góra

2.Nie byłam ani tu ani tu więc nie mam wyrobionego zdania :ajunsure: (co nie znaczy że nie chciałabym pojechać ;-;)

3.Nigdy nie jadłam ale słyszałam że ą przepyszne  :rdblink: muzę kiedy spróbować bo te z biedronki mnie nie zadowalają ;-;

4. #berlinki nators >:3

5.No raczej Luna :luna3:

6....chyba Lyra..mam jej fajną figurkę <3

7.To j-jet...m-moja najtrudniejsza  życiowa decyzja...n-niech b-będzie...p-pizza ; - ;

8.Nie widzę zbytnio różnicy xD...ale dobra..niech będzie Cola..

9. Chyba kapelusz...taa...kapeelusz

10.Skarpetki..bez nich czuje się nieswojo xD

11.Będe oryginalna...lubię Liczi (?? ??)

12.Mama wcisnęła mi dziś jakie zdrowe musli z jogurtem zamiast zasadowych płatków z mlekiem :ppshrug:

I dzięki za zestaw pytanek :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, obyś została z nami jak najdłużej! Dobrze, że się przełamałaś, pocieszę cię, że też miałam z tym problem, ale było warto.

Widzę, że już cię trochę wymęczyli z pytaniami, ale ode mnie jeszcze kilka. ;)

1. Jakie są twoje ulubione książki?

2. Czytasz fanfiki?

3. Oglądałaś Zootopię/Zwierzogród?

4. Masz zwierzaka?

5. Z czym lubisz jeść naleśniki?

6. Jak zniosłaś powrót do szkoły?

 

To tyle, życzę miłego pobytu. Masz przeuroczy avatar. :pinkieawesome:

 

Edytowano przez karlik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie mam chyba jednej ulubionej książki..Na razie czytam co mi w ręce wpadnie..przede wszystkim z gatunku fantasy..(ale przeczytałam już naprawdę duużo)

2.Tak,choć dopiero z tym zaczynam..obecnie standardow czytałam Silent Ponyville (do 3 części) parę fajnych one shotów i fanficków z uniwersum biur adaptacyjnych.

3.A kto nie oglądał >:3

4.Taa..szarego kota brytyjskiego..nazywa się Szaran (aka gruszka :p)

5.Tylko syrop klonowy..

6.N-nie p-przypominaj o t-tym ; - ; J-jeszcze nie przyjęłam tego dobrze do wiadomości..

Tak poza tym to chyba lubię pytania ^^ Dzięki!

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...