Skocz do zawartości

[Nowy] Cześć, witam wszystkich!


Rainbow Play

Recommended Posts

Gość Ziemowit

@Rainbow Play Aha i rada - nie pisz postów pod postem, bo przyjdzie mode i cię zje. Radzę również przeczytać regulamin forum. Również podobnie jak zexel proponuje przyjaźń i miejsce w Elicie Parówkowej. Mam jeszcze małe pytanie: Interesujesz się sportem? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałeś Władcę Pierścieni, to była scena, gdzie Frodo, Bilbo i Golum przechodzą przez potężne mokradło, w których utkwione są duchy tragicznie zmarłych wojowników. To właśnie piętno I Wojny. Do tego pewnie zastanawiałeś się dlaczego jest czwórka hobbitów?
Otóż miał trzech przyjaciół, którzy zginęli w tej bitwie. O ile mnie pamięć nie myli.

Z ciekawostek jeszcze o nim:
Kiedy jego syn szedł do wojska, bo była II Wojna, to w zawodzie ojca wpisał: czarodziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawód: Czarodziej - Heh...

 

3 minuty temu Ziemovit Footballer napisał:

@Rainbow Play Aha i rada - nie pisz postów pod postem, bo przyjdzie mode i cię zje. Radzę również przeczytać regulamin forum. Również podobnie jak zexel proponuje przyjaźń i miejsce w Elicie Parówkowej. Mam jeszcze małe pytanie: Interesujesz się sportem? 

Dobrze, przeczytam regulamin. A co do pytania: Tak, interesuje się w sensie że go uprawiam, ale nie oglądam meczów/turniejów/mistrzostw/pokazów za często. Wolę samemu sie czegoś nauczyć. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Major Degtyarev napisał:

A co z rowerem nie tak? 

No cóż, trenując samemu popełnia się na początku błędy. A mając stary rower nie za bardzo "przystosowany" do takiej jazdy łatwo go i siebie trochę zajechać. :D 

A rower do kasacji się nadawał tylko, wygięta kierownica, o dziwo pęknięta rama (nie wiem jak :D ), ja za to wybity bark, przemieszczenie w ręce, ale co tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Słuchasz rapu co? A słyszałeś o kucach rap kiedyś xDDD Hahaha... nie no, chamskiego promo nie będę robił, będziesz chciał, to się dowiesz kim jestem :)

 

W każdym razie...

Ludzie tacy jak ty są nadzieją tego fandomu... Cieszę się, że napisałeś ten temat, znalazłeś mlppolska i nie bałeś się do nas odezwać :D Napisz mi PM-kę, możemy pogadać na skype jeśli chcesz ^^

 

Witaj na forum, baw się dobrze i pamiętaj- nie wstydź się, bo tu nikt cie nie zje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...