Skocz do zawartości

Mabinogi


Lemuur

Recommended Posts

Jakimś cudem jeszcze mało popularne w Europie... Najlepsze mmo, w jakie grałem.

Mówiąc w skrócie zakładam ten temat, bo wraz z Sadem i Akirą ( który na forum jest raz na pół roku... ) zaczynamy właśnie grać na serwerze Alexina. No i by dobrze się grało w mmo dobrze mieć fajną ekipę do gry, więc chcemy zachęcić Was do grania i rozmów o grze xD.

Dlaczego akurat Mabinogi? To jedyne MMO, jakie znam, w którym mamy bardzo rozbudowany system skilli, dość zręcznościowy i pokazowy system walki, prace dorywcze, poza tym masa typowych opcji jak własna... hmm... działka czy masa petów.

... Ale przede wszystkim w tej grze lubię klimat. Dochodzi w niej do sytuacji w stylu:

Idziemy na polowanie -> toczymy walki itd. -> odpoczywamy przy ognisku, słuchając przygrywki barda

Dodatkowo znaczna większość opcji premium skupia się na wyglądzie, więc można sensownie pograć, nawet za darmo.

... Ale starczy już tego reklamowania, po prostu sprawdźcie i sami oceńcie. Na zakończenie dodam jeszcze filmik:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=nP4hRg4k6eE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Zaciekawiles mnie, ale sprawdze jutro, bo dzis siedze na notebooku z androidem i nie odtwarza mi filmow. A Ty sprawdz sobie Vindictusa. Tez fajna gra :P opisalem ja na forum. Tez os Nexona. EDIT: Obejrzalem. Moze byc ciekawa, ale ja wole takie "bardziej krwawe" jak wlasnie Vindictus. Ale moze kiedys pobiore to sobie pogramy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vindictus to europejska wersja "Mabinogi Heroes" to gra od dokładnie tych samych gości :P. Kojarzę ją.

Future Pony... Długo nie grałem więc ciężko powiedzieć. Postać rozwijasz jak chcesz - wszystko opiera się na skillach. Sądzę, że da radę grać samemu, choć oczywiście znaaaacznie lepiej idzie drużynowo.

No i gra nie opiera się wyłącznie na walce i expieniu. Questy są naprawdę ciekawe, a nasza postać może zostać np. bardem, czy handlarzem.

Kto zdecyduje się grać niech dodaje mnie do friendów i pisze ( Lemuhr ) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...