Skocz do zawartości

Nocne Makri


Sowenia

Recommended Posts

Właśnie teraz Zirathel napisał:

CZEKOLADA?!

Gdzie? :lunaderp: 

 

Tutaj, młody Zirathelu, tutaj, wypij to przednie piwo i poznaj Ciemną Stronę Mocy! Uwolnij swoje pożądanie oraz nienawiść do lagerów i  niech przebudzi się w tobie pragnienie naprawdę dobrego piwa! Niech twa żądza czekolady dopełni twej przemiany w Mrocznego Lorda Stoutów!

Edytowano przez Skoniu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Chip napisał:

łeee... :pinkie4thwall:

a już myślałem że będziesz strzelał prądem z rąk, chodził cały czas w kapturze, zakrywając przy tym pomarszczoną twarz i w kółko mamrocząc pod nosem "dark side"

 

To w późniejszym etapie, najpierw spróbuję po dobroci, jeśli zaś @Zirathel nie ulegnie, poczuje prawdziwą potęgę Komunizmu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Chip napisał:

komunista... hmm.... mów dalej :lunathink:

 

 

Nasze czołgi i artyleria obrócą w perzynę wasze miasta, nasze samoloty zamienią wasze pola w burzę ognia, nasze okręty sprowadzą na wasze dzieci potęgę atomu, a nasi żołnierze zajmą zrujnowane pustkowia, które wy dawniej nazywaliście domem! Powiedz mi, @Chip, czy takiej właśnie przyszłości pragniesz dla swych miłujących słodycze ludzi i kuców?

Edytowano przez Skoniu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Chip napisał:

@Skoniu komunizujesz ze względu na Twój podziw dla militaryzmu tego ustroju czy może jesteś ideowcem?

 

 

Szczerze to raczej nawyk z poprzedniego forum pewnej rosyjskiej gry, gdzie sporo się udzielałem, a tam za jakąkolwiek krytykę Matuszki Rassiji dostawało się prewencyjną wycieczkę na Sybir, więc polskie community wytworzyło pewne szyderze podejście do tematu no i... tak jakoś zostało ^^ (btw nadano mi tam pseudonim Towarzysz Andropow - do dziś nie mam pojęcia dlaczego :D)

Edytowano przez Skoniu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Chip napisał:

moim zdaniem bardziej do ciebie @Skoniu pasował by pseudonim stiepan garanin :) a może się po prostu za dożo dokumentów o kołymie naoglądałem....

 

 

Oj tam, oj tam, pseudonimów miałem już sporo: Minister Patologii, Hejter Sajpanu, Pogromca Durszlaków, Bojownik o Czat, Seryjny Samobójca. Stiepan Garanin gdzieś tam się w kolekcji zmieśći ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Skoniu napisał:

A rypta sobie co chceta, byle bym tego nie widział... Wasza sprawa. Niech wam Rainbow Stalin błogosławi i tak dalej. Ja sobie powzdycham do tej panienki: 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

4e4fc9cbddc7a228ce9bc862f9e7315e.jpg

 

Rypta?

Jaka ryba?

Gdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...