Skocz do zawartości

Nocne Makri


Sowenia

Recommended Posts

FeQ5ALY.png

 

     Wiem, że jest wiele osób, które kładą się spać bardzo późno. Ten temat zakładam specjalnie dla was. Pod czujnym okiem Księżniczki Nocy możecie do woli rozmawiać na przeróżne tematy, które są dozwolone na forum. 

 

     Wątek to takie w sumie /sb/ tylko, że w wątku, a nie na /sb/. Oh. Masło maślane z tego wyszło, ale wiadomo o co chodzi :v 

 

 

Edytowano przez Zegarmistrz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu na takie w sumie /sb/ tylko, że w wątku, a nie na /sb/, bo uczę się na kolokwium z metamatki ;/

 

Komu się podoba mój awatar, a komu nie. Wypowiadać się.

 

@Skoniu, @Uszatka jak wy dodaliście avatar w tak dużej rozdzielczości? Ja jak wczytuję coś z komputera to mi automatycznie sprowadza do tego małego rozmiaru 150x150 pikseli.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, awatar jak awatar, ani lepszy, ani gorszy niż inne, najważniejsze chyba, żeby tobie się podobał?

 

A co do drugiego pytania - wziąłem oryginalny obrazek i w gimpie przyciąłem do wymaganej rozdzielczości. Nic więcej przy nim nie grzebałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka niestety nie jest mój, ale z godzinę musiałem posiedzieć w photoshopie żeby osiągnąć kolorystycznie Flutter, itp.

@Chip dodałem go tam w rozdzielczości 196x196 ale już na forum nie chce mi przyjąć linka. "Ten typ pliku nie jest dozwolony."

 

Tak wiem robię offtop :F

 

 

 

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przeze mnie, więc muszę to naprawić. Kto się zapisuje na tę, jakże kosmiczną graficznie grę?

Brakuje co najmniej jednej osoby.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chip Z tego co patrzyłem to taka jakby parodia piłki nożnej. Plus, że na przeglądarkę.

PS. I tak mi zaniżyło rozdzielczość z imagura. T.T mniejsza.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...