Skocz do zawartości

Ogłoszenia opiekunów nocnej zmiany


Sosna

Recommended Posts

W tym temacie będą pojawiały się wszelkie ogłoszenia, plany i wszelkie wydarzenia dotyczące Enklawy Pani Nocy (tak napisałem ten temat co by nie było, że mało robię w dziale) . . Żeby nie było, że tworzę jednozdaniowe tematy to uwaga zapodaję pierwsze ogłoszenie. Jako, że w zeszłym tygodniu miałem nawał zajęć na uczelni nie mogłem zajmować się działem tak, jakbym chciał. Ale jako, że ten tydzień mam nieco luźniejszy to zaplanowałem sobie utworzenie dwóch-trzech zabaw i z dwóch dyskusji. Zależnie od tego, jak spodobają się wam moje pomysły albo je wywalę w kosmos, albo będę kontynuował działanie w tym kierunku. W niedalekiej przyszłości (czyli tak gdzieś za miesiąc) planuję też ruszenie z sesją RPG/PBF w klimatach NLR vs SE lub inną. 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich miłośników nocy :lunalaugh: 

 

Najbliższy tydzień będzie stał pod znakiem stagnacji Enklawy. Obaj opiekunowie będą zbyt zajęci swoimi problemami. Sosna ma nawał nauki na kolokwia (jakby nie patrzeć koniec semestru się zbliża), a Uszatka boryka się z problemami natury rodzinnej. Niezbyt przyjemnymi problemami... 

 

Nocne Marki najprawdopodobniej pozostaną zamknięte przez cały ten czas. 

 

Jednakże nie martwcie się. W nagrodę po tym tygodniu opiekunowie powrócą z nowymi dyskusjami, zabawami i forumowym sennikiem :TWcU3:

 

Zachęcamy do zadawania mi pytań. Co 10 postów pojawią się na nie odpowiedzi. Oczywiście jeśli nikt więcej pytań nie zada to po tym tygodniu i na mniej odpowiemy. Niemniej zachęcamy! 

Edytowano przez Uszatka
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Trochę mi się sennik opóźnił, wybaczcie :lunaderp: 

Ale już powstał odpowiedni temat, gdzie będą wpisywane wasze sny, które wybiorę z TEGO tematu ^^ 

Pierwszy wybór padnie pierwszego lutego. Jeszcze nie wiem czy będzie to jeden sen, czy dwa, czy może więcej. Tak samo zastanawiam się czy dobrym pomysłem było tworzenie osobnego tematu ze snami kandydującymi. Być może w najbliższym czasie pojawi się ankieta z tym związana. 

Edytowano przez Uszatka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ok nie to, żeby w tym dziale nie działo się nic od dłuższego czasu. Powody tego stanu rzeczy były różne. Od nawału kolokwiów, sprawozdań, raportów i innych uczelnianych rzeczy, na których zdaniu mi zależało, przez sprawy pilne do zwykłego braku czasu. W każdym razie  jeszcze dziś powracam do aktywności związanej z prowadzeniem działu. Także wyglądajcie nowości na horyzoncie :wow:

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Jako że objąłem stanowisko głównodowodzącego wypadałoby napisać kilka słów, choć minęło już kilka dni. ~ Nie wypada mi tak mówić ale...ciesz się póki możesz. :lunalaugh:

 

Po pierwsze. Chciałbym trochę ożywić ten dział o nowe zabawy i mam kilka pomysłów, jednak wiadomo, co człowiek to inny ;) Dlatego jeśli macie jakieś pomysły które uważacie że mogłyby zainteresować więcej osób, nie bójcie się napisać PW lub w temacie Sugestie. Łatwiej będzie zorganizować coś interesującego.

 

Druga sprawa. Nie mam zbyt wiele czasu wolnego (tak całkiem całkiem wolnego) który mógłbym przeznaczyć na wymyślaniu zabaw i tematów do dyskusji, a te wymagają go ode mnie sporo. Dlatego proszę o jakiś margines tolerancji :D W wolnych chwilach próbuję wymyślić coś czego jeszcze tutaj nie było, jednak sporo czasu zajmuje też rozmyślanie czy te tematy będą się cieszyły "życiem".

 

Trzecia sprawa to Lunarne RPG. Poszedłem za tropem sugestii Kruczka, jednak zauważyłem że nie cieszy się ten dział zbytną popularnością, dlatego teraz przez dłuższą chwilę nic się tam nie pojawi. Rozumiem że wiele osób może mieć obawy czy zdołam takie coś zorganizować, dlatego dam sobie czas przed kolejną próbą. ;) 

 

Czwarta sprawa. Od teraz w aktywnych wątkach możecie się spodziewać obecności Księżniczki Luny, będzie tam aktywniejsza :). ~ Czy ty mi rozkazujesz? :lunathink:

PS: W razie pytań i zażaleń pozostaję do dyspozycji pod PW. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Krocząca wśród cieni. W otaczającej ciszy, stawiając krok za krokiem na zakurzonej posadzce. Sala z portretami tych, którzy pomagali. I którzy odeszli.

- Wielu prawda? Teraz to będzie nasze królestwo.

- A skąd pewność że nas przyjmą? Czy nie dzień jest ich miejscem? Wszak czemu teraz, gdy wszystko ucichło i świat oferuje całe swoje piękno, wszyscy unikają Księżyca i czekają na nadejście dnia?

- Już nasza w tym głowa, żeby każdy dostrzegł wspaniałość Nocy. Tej i każdej następnej. Choć, mamy sporo do omówienia i jeszcze więcej do zrobienia.

 

I tymi słowy witamy was wszystkich. Otrzymałem zaszczyt piastowania roli Opiekuna Enklawy, zatem dołożę wszelakich starań, by miejsce to stało się niepodważalnym Klejnotem na naszym nieboskłonie. Najpierw odrobinkę uprzątniemy, zetrzemy kurz z tematów. Potem zaś ruszymy do dzieła, bowiem plany są spore a Czas nagli. In umbra Luna est!

  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...