Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sosna

Dialog z Luną

Recommended Posts

Witajcie w nowej igraszce pani nocy zatytułowanej "Dialog z Luną". Zabawa polega na tym, że przy pomocy programu graficznego (może być nawet paint) wymyślacie dialogi pani nocy z różnymi postaciami. Na wypełnienie pół dialogowych macie tydzień. Ja zapodaję coś na kształt komiksu skleconego z klatek z serialu, bądź fanartów, a wy dopisujecie historię.

rII2NXi.png

Na pierwszy ogień Władczyni nocy rozmawia z siostrą, acz pojawienie się niespodziewnego gościa sprawiło, że Luna zapłakała. Co się stało i o czym rozmawiały siostry, zanim pojawiła się Twilight? Co doprowadziło do płaczu władczyni? Piszcie

• Upvote 1

Przydałoby się zakończyć tę edycje oraz tę o konstelacji, bo terminy to minęły już dawno, a porobiłbym coś z nowych edycji ;)

Wiem, że tydzień od umieszczenia dawno minął, ale miałem przedświąteczny magiel i średnio miałem czas. Jutro będą nowe

Witajcie w kolejnym dialogu z Luną (wiem,że miał być dużo wcześniej ale brak czasu)  Na początek księżniczka Luna wyłoni zwycięzcę poprzednich zawodów. Najlepszą pracę zaprezentował

Spoiler

Gralulacje. A teraz przechodzimy do spraw bieżących. Tym razem ludzka wersja księżniczki postanowiła porozmawiać o czymś, z Sunset Shimmer, która szukała czegoś w bibliotece. Czego szukała i dlaczego dyrektor Luna jest zszokowana? Na te i inne pytania będziecie musieli odpowiedzieć. Zapraszam

zjzHvaA.jpg

Nikt nic? A tak bardzo domagali się kolejnego dialogu :v