Jump to content

Nightmare Princess

Brony
 • Posts

  286
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Nightmare Princess last won the day on November 5 2017

Nightmare Princess had the most liked content!

7 Followers

About Nightmare Princess

 • Birthday January 17

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  zamek Dwóch Sióstr
 • Zainteresowania
  Interesuję się oczywiście serialem mlp:) Lubię czytać książki i oglądać filmy. Uwielbiam też historię i biologię. Moje zainteresowania to również duchy i demonologia słowiańska. Poza tym w wolnym czasie lubię napisać jakiegoś fanficka.
 • Ulubiona postać
  Luna (Nightmare Moon), Sombra

Recent Profile Visitors

3550 profile views

Nightmare Princess's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

207

Reputation

 1. Już udostępnione. Przepraszam, ale dawno nic nie wrzucałam i wypadłam z rytmu.
 2. Następny rozdział: Zdrada Dawno nie wrzucałam nowych rozdziałów. Było to spowodowane tym, że miałam dłuższą przerwę od fandomu, a kiedy wróciłam, brakowało mi weny. Rozdział nie należy do najdłuższych, ale chyba jest w porządku.
 3. Cóż... To opowiadanie to był moje pierwsze opowiadanie, które ma kilka rozdziałów. Przystępując do pisania go miałam za sobą kilka oneshotów. Wszystkie z moich pierwszych opowiadań były bardzo uproszczone w fabule i strasznie krótkie. Przez to nie chętnie do nich wracam. Cały czas staram się walczyć z uproszczaniem fabuły i darowaniem sobie dłuższych opisów. Myślę, że wychodzi mi to coraz lepiej. Dzięki za komentarz.
 4. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ! Dużo zdrowia, radości i spełnienia marzeń :pinkiesmile: Jeszcze raz wszystkiego dobrego :party::pinkie::party:

   

  1. Nightmare Princess

   Nightmare Princess

   Dzięki :lunasmile:

   Wiem, że trochę spóźnione, ale miałam przerwę od fandomu i dopiero dzisiaj zajrzałam na profil.

 5. Lyra wiedziała, że to nie oznacza nic dobrego. Tylko po co strażnicy to zrobili? Najpewniej z czyjegoś rozkazu. Tylko kto byłby do tego zdolny. W sumie to każdy w tym mieście. A jeśli to Cadence wydała ten rozkaz? Przecież Lyra nie da rady walczyć z księżniczką. Jednak to byli jej przyjaciele i Lyra musiała ich ratować. Najszybciej jak to było możliwe pobiegła do kryształowego zamku.
 6. - Czy teraz mogę w czymś pomóc? - znowu pojawiła się bibliotekarka. - Tak. - odparła Lyra. - Czy mogą tu wejść moi przyjaciele. - Oczywiście. Czy mam po nich pójść? - Nie trzeba. Sama po nich pójdę. Pewnie czekają przed biblioteką. Klacz skierowała się do drzwi wejściowych. Bibliotekarka podążała za nią jak cień. Lyra w końcu dotarła do frontowych drzwi i otworzyła je. Jednak ku jej zdziwieniu przed biblioteką nie zastała nikogo. Nie było po nich śladu.
 7. - Mogę w czymś pomóc? - spytała bibliotekarka, która właśnie wyszła zza rogu. - Tak. - odarła Lyra. - Szukam czegoś o bardzo wczesnej historii tego miasta. Książka powinna nosić tytuł "Dzieje przed Imperium", czy jakoś tak. - Oczywiście, proszę za mną. - powiedziała bibliotekarka i podążyła korytarzem. Po chwili zatrzymała się przy jednym z regałów. Zdjęła z niego dość grubą książką w czerwonej okładce z tytułem "Dzieje przed Imperium". - Czy mogę jeszcze jakoś pomóc? - spytała klacz. - Nie. Na razie to wszystko czego potrzebuję. Dziękuję. - Oczywiście. Klacz oddaliła się. Lyra stała trochę zdziwiona. Czy tak zachowują się chciwe i samolubne potwory?
 8. - Dajmy szansę Lyrze. - powiedział czarodziej i wszyscy skierowali się w kierunku biblioteki. Po kilku minutach dotarli do celu. Przy drzwiach stało dwóch strażników. Lyra podeszła do nich. - Dzień dobry. Chciałabym wejść do biblioteki. - powiedziała. - Oczywiście. - odparł jeden z kucyków i ogiery otworzyły drzwi. Lyra weszła do środka. Twilight, Rainbow i Shining Armor patrzyli na tę scenę ze zdziwieniem. Tylko Starswirl zdawał się nie dziwić tym co przed chwilą zobaczył.
 9. - Co my teraz zrobimy? - spytała Lyra. - Trzeba będzie zapłacić. - odparł czarodziej. - Ile trzeba dać, aby uzyskać dostęp do biblioteki? - 500 za minutę! - powiedział za równo zrezygnowany jak i wściekły Shining Armor. - W tej sytuacji biblioteka odpada. - twierdziła Twilight. - Przez minutę to zdążymy najwyżej obejrzeć pomieszczenie.
 10. - Może kiedyś takie były... - przerwał jej. - Jednak teraz całkowicie się zmieniły. Mieszkańcy królestwa to teraz chciwe i samolubne potwory. Nawet król Sombra był bardziej czuły! Jednak nie t jest w tym wszystkim najgorsze... - A co może być gorsze od wrednych obywateli? - spytała Rainbow. - To że moja żona i córka też takie są! - A ty? - Nie wiem dlaczego, ale mnie to wszystko omija.
 11. Wszyscy wysiedli z pociągu. Na peronie wpadł na nich jakiś kucyk. - Shining Armor?! - zdziwiła się Twilight, gdy zobaczyła kucyka, który na nią wpadł. - Twilight! - ucieszył się na jej widok książę Kryształowego Imperium. - Właśnie miałem po ciebie jechać. Potrzebujemy twojej pomocy! - Co się stało?
 12. - I to dlatego kawałek tej korony słucha się mnie? - spytała Lyra. - Tak mi się wydaje. - odparł czarodziej. - Czy śmierć całej mojej rodziny miała coś z tym wspólnego? Czarodziej zamyślił się. Pozostawał w tej zadumie przez dobrych kilka minut. Lyre zaniepokoił ten stan rzeczy.
 13. - Cóż... - zawahała się Lyra. - Nie lubię o tym mówić. - Przecież to twoja rodzina. - powiedziała Twilight. - Rozumiem, że może cię trochę krępować, ale przecież na pewno ją kochasz. - Właśnie. - dodała Rainbow Dash. - Moi rodzice są strasznie krępujący, ale bardzo ich kocham. - Ale twoja rodzina jeszcze żyje! - wrzasnęła miętowa jednorożec. - Opowiedz nam o tym. - przekonywał ją Starswirl. - Te informacje są nam niezbędne. - No dobrze. - westchnęła. - To nie jest przyjemna historia...
 14. - Gdzie ona jest? - spytała Lyra. - Z tego co tu widzę, Glaciem znajdowało się w miejscu Kryształowego Imperium. - odparła Twilight. - W takim razie udajemy się tam. - powiedział czarodziej. - Na pewno Cadence i Shining Armor nam pomogą. - stwierdziła księżniczka. - Chodźcie, musimy zdążyć na pociąg! Cała czwórka wybiegła z zamku.
×
×
 • Create New...