Nightmare Princess

Brony
 • Zawartość

  720
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

203 Wzorowa

O Nightmare Princess

 • Ranga
  początkująca pisarka
 • Urodziny 17 Styczeń

Kontakt

 • Strona www
  Mój kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCq-vcQQknmRR4VbdF9wAXkg

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz
 • Miejsce zamieszkania
  zamek Dwóch Sióstr
 • Zainteresowania
  Interesuję się oczywiście serialem mlp:) Lubię czytać książki i oglądać filmy. Uwielbiam też historię i biologię. Moje zainteresowania to również duchy i demonologia słowiańska. Poza tym w wolnym czasie lubię napisać jakiegoś fanficka.
 • Ulubiona postać
  Luna (Nightmare Moon), Sombra

Ostatnio na profilu byli

993 wyświetleń profilu
 1. - Tanka nie ma! - krzyknęła Rainbow Dash. - Nie rozumiem. - odparł jeszcze nie całkiem przytomny Spike. - Znikną i nie wrócił! - Dlaczego znikną! - Klątwa! - Jaka klątwa? Kto ją rzucił? - Księżniczka Luna! - Dlaczego? - Przez przypadek! - No już uspokój się, Rainbow Dash. Tymczasem reszta była już w krainie snów. - Angel! - krzyknęła szczęśliwa Fluttershy, gdy już przytulała swojego króliczka. - Są tu wszystkie moje zwierzęta. (Zapomniałam napisać, że mi też podoba się ten pomysł.)
 2. Applejack założyła ten strój, kiedy Rarity udawała wieśniaczkę, by przypodobać się Trenderhoof'owi, który zakochał się w Applejack. Applejack chciała pokazać przyjaciółce jakie głupstwo popełnia.
 3. Tymczasem reszta kucyków była już w domu Fluttershy. Jednak nikt nie zobaczył tam żadnego zwierzaka. - Gdzie one są? - powiedziała Fluttershy bliska płaczu. - Tego się obawiałam. - powiedziała Luna. - Co masz na myśli, księżniczko? - Ja wydostałam się z koszmaru przy pomocy eliksiru i interwencji Filominy.
 4. Ja wolę łączyć klacze z ogierami. Mój ulubiony ship to Rainbow Dash x Soarin. Nie wiem czemu. Po prostu oni mi do siebie pasują.
 5. Według mnie Rainbow Dash jest jedną z najlepszych postaci w serialu. Przez te 7 sezonów rozwinęła się i zachęciła mnie do siebie jeszcze bardziej. Muszę przyznać, że kiedy oglądałam ten serial jako dziecko Rainbow była moją ulubioną postacią i utożsamiałam się z nią. Jednak, kiedy dorastałam zaczęłam bardziej się utożsamiać z innymi kucykami. Ale Rainbow Dash nadal pozostaje u mnie na wysokim miejscu i bardzo ją lubię. Utwierdzam się w tym przekonaniu z każdym odcinkiem.
 6. 1 - Songbird Serenade 2 - Derpy Hooves 3 - Scootaloo
 7. - Najpierw pójdziemy do domu Fluttershy. - powiedziała Luna. - Wy też idziecie, księżniczki? - zdziwiła się Rainbow Dash. - Nadal dręczy mnie poczucie winy. - odparła Luna. - Chcę się upewnić, że to już się skończyło. - W takim razie pójdę z wami. - dodała Celestia. - Może znowu zaczniesz znikać? - Nie sądzę. - Nie chcę ryzykować. - Zgoda. W drogę.
 8. - Luna?! - krzyknęła radosna Celestia. - Siostro. - powiedziała Luna, gdy znalazła się przy siostrze. Obie klacze zastygły w ciepłym uścisku. - Myślałam, że już nigdy cię nie zobaczę. - Też się tego bałam. To byłaby prawda, gdyby nie Filomina. - Gdy wrócimy do zamku dostanie nagrodę. - To już koniec klątwy? - spytała Rainbow Dash. - Myślę, że tak. - odparła Luna. - W takim razie, co z naszymi zwierzętami?!
 9. Napoiła jeszcze raz Filominę i sama zrobiła to samo. Po chwili zobaczyła, że ona i feniks zaczynają znikać. Straciła przytomność. Gdy się ocknęła, leżała w swoim łóżku w prawdziwej Equestrii. Wyszła z pokoju żeby się upewnić. Przed jej komnatą stało dwóch strażników. - Księżniczka Luna? - zdziwił się jeden. - Tak to ja. - odparła. - Gdzie moja siostra? - Aktualnie znajduje się w Ponyville i szuka sposobu na uratowanie cię. - odparł lekko zmieszany. - Dziękuję. Luna poszła dalej. Na drodze zastała Filominę, ale nie była pisklęciem, tylko dużym, majestatycznym ptakiem.
 10. Ja chciałabym jeszcze raz zobaczyć króla Sombrę lub Nightmare Moon. Fajnie by było jakby zrobili koniec pozostawiający trochę niepewności, np.: Celestia zmieniła się w Daybreaker, Luna ją wygnała i objęła władzę w Equestrii... I co dalej?! To tylko jeden z przykładów. Równie dobrze to mane 6 mogłoby się stać złe...
 11. Następny rozdział: Ucieczka
 12. We wtorki mam dwie godziny badmintona. Te zajęcia prowadzi mama mojej koleżanki z klasy, która też na to chodzi. Czas szybko mi mija na grze i gadaniu z przyjaciółką. Jutro idę z nią na zawody sportowe właśnie z badmintona. W wolne dni lubię też sobie trochę pojeździć na rowerze, w wąwozie obok mojego domu.
 13. Chciałam pokazać, że wojna sprawiła, że są zimne i przygnębione, ale z drugiej strony coś je ciągnie w kierunku ich elementów, więc tak chodziło mi o trochę tego i trochę tego. Znam ta animację. Bardzo mi się spodobała. Oglądałam ją po angielsku i z polskim dubbingiem. Pewnie miała wpływ na tę scenę. Masz rację jest to świetna fandomowa animacja. Dzięki za rady i komentarz.
 14. Proszę cię o zrobienie okładki do mojego fanficka. link Z gudy dziękuję i pozdrawiam.