Skocz do zawartości

"Merry Chaosmas" - konkurs literacki


Polineks

Recommended Posts

fluttershy_reading_by_lemonlimeman-d4adpu7.png

 

Witam wszystkich serdecznie!

Jak zapowiedziałem, czas na kolejny konkurs literacki. Tym razem coś związanego z chaosem i świętami.

Interpretacje pozostawiam wam (strasznie jestem jej ciekaw), bo oczywiście nie muszą to być konkretnie święta Wigilii Serdeczności, a równie dobrze jakieś inne (ta tytuł trochę mylący).

 

A oto zasady:

Spoiler

1.Opowiadanie powinno się mieścić w przedziale 500 do 6000 słów (można trochę przekroczyć, powiedzmy 400 słów).

2. Oczywiście powinna w nim się znaleźć Fluttershy (nie jest wymagana jako główna postać, choć byłoby miło dodatkowe punkciki :)  )

3. Termin: Byłoby miło do końca roku, ale wiadomo, że ciężko będzie dlatego czas macie do 9 stycznia 2017 roku, godzina 23:59:59.

4. Zabrania się używania tagów takich jak Violence, gore, clop.

5. W opowiadaniu muszą pojawić się: autor, tytuł, tagi, które nie będą wliczane do liczby słów. 

6. Swoje opowiadania zamieszczajcie w tym temacie, ale pamiętajcie, że raz zamieszczonego opowiadania zmieniać nie można.

7. Oczywiście możecie pisać w uniwersum Equestria Girls czy jakim tylko sobie wymarzycie (ale pamiętajcie o pkt.4).

 

Sędzią będzie Polineks, czyli ja.

Pamiętajcie, ze grunt to dobrze się bawić pisząc i czerpać z tego radość. Gramatyka i ortografia schodzą na plan dalszy.

Zatem połamania pióra. :fluttershy5:

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
  • 3 weeks later...

A tak niestety ogłaszam zakończenie konkursu.

Wpłynęła tylko jedna praca i niniejszym ogłaszam @Foley zwycięzcą.

Bardzo przyjemny i zabawny.fanfic. Rozwesela mnie w ciemniejsze dni (pamiętna popijawa). Mniej więcej o takie coś mi chodziło.

Gratuluję zdobycia pierwszej literackiej "Złotej Flutterki" i zapowiadam, że nie długo pojawi się kolejny konkurs.

  • +1 1
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...