Skocz do zawartości

Sugestie, skargi


asie

Recommended Posts

Ponieważ nie gram, oddaję głos bratu. Pisownia i interpunkcja oryginalna. Nie odpowiadam za nic poniżej słowa Dziękuję. ___ Co powinno być na serwerze: - Wybory na alicorny. Tak samo jak jest w niektórych grach, prezydent posiada coś lepszego od innych graczy, ale nie dostaje swojej rangi ot tak po prostu, np. po znajomości. - Inny sposób wyróżniania na chacie donatorów. Bo w aktualnym stanie donatorzy zlewają się z roleplayowcami. - Patyk... Czy jednorożce muszą trzymać patyk, żeby czarować? Ja bym również proponował w jakimś stopniu możliwość rozwinięcia postaci, bo np. taka Rainbow Dash niczym się nie różni od pozostałych pegazów. Nie chodzi mi o jakieś specjalne zdolności dla takich postaci, tylko o to, żeby po prostu była taka możliwość(lepiej jest żeby każdy miał możliwość zrobić "epicką" postać, niż żeby taka Rarity była identyczna pod względem mocy magicznej do Twilight). - Jakieś limity na pvp(pvp, nie skille!), bo to co się dzieje to piekło. Mnie na przykład walnięto piorunem i było po 3 stackach drewna włącznie z bitami(nawet nikt ich nie dostał bo drop się zjarał). Powinna być również arena. - Surowcowa następnym razem powinna mieć spawn w innym miejsu, i trochę bardziej bezpieczny, bo biom dżunglowy z wielu przyczyn to nie najlepsze miejsce na spawn. - W /help musi być więcej informacji. To chyba na razie wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie gram, oddaję głos bratu. Pisownia i interpunkcja oryginalna. Nie odpowiadam za nic poniżej słowa

Dziękuję.

___

Co powinno być na serwerze:

- Wybory na alicorny. Tak samo jak jest w niektórych grach, prezydent posiada coś lepszego od innych graczy, ale nie dostaje swojej rangi ot tak po prostu, np. po znajomości.

- Inny sposób wyróżniania na chacie donatorów. Bo w aktualnym stanie donatorzy zlewają się z roleplayowcami.

- Patyk... Czy jednorożce muszą trzymać patyk, żeby czarować? Ja bym również proponował w jakimś stopniu możliwość rozwinięcia postaci, bo np. taka Rainbow Dash niczym się nie różni od pozostałych pegazów. Nie chodzi mi o jakieś specjalne zdolności dla takich postaci, tylko o to, żeby po prostu była taka możliwość(lepiej jest żeby każdy miał możliwość zrobić "epicką" postać, niż żeby taka Rarity była identyczna pod względem mocy magicznej do Twilight).

- Jakieś limity na pvp(pvp, nie skille!), bo to co się dzieje to piekło. Mnie na przykład walnięto piorunem i było po 3 stackach drewna włącznie z bitami(nawet nikt ich nie dostał bo drop się zjarał). Powinna być również arena.

- Surowcowa następnym razem powinna mieć spawn w innym miejsu, i trochę bardziej bezpieczny, bo biom dżunglowy z wielu przyczyn to nie najlepsze miejsce na spawn.

- W /help musi być więcej informacji.

To chyba na razie wszystko.

- Zastanowimy sie.

- Dodamy w Fluttercraft 2.1, 9 wrzesnia.

- Patyk musi byc ze wzgledu na mozliwosci techniczne Bukkita. Rozwiniecie postaci jest bardzo ciekawym pomyslem, ktory przedyskutujemy.

- PvP zostanie wylaczone w Ponyville (poza planowanym Koloseum) jutro lub w Fluttercraft 2.1.

- Nad spawnem na surowcowej zastanowimy sie, ale prawdopodobnie poprawimy go w Fluttercraft 2.1.

- W swoim czasie napiszemy odpowiedni temat na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jako że tak zwane pvp jest wyłączone to mimo to w mieście jest wiele zagrożeń, na przykład : dachy są zbyt strome, domy posiadają ostre zakończenia na które można się nadziać, co chwile pi*dzi piorun, stare drzewa zagrażają spadającymi owocami z drzew, brak szpitali a o zasadach BHP nie wspomnę, potem może dacie na start diaxowy set i wyłączycie moby żeby niestała się nikomu krzywda :P. Edit-mała cenzura

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jako że tak zwane pvp jest wyłączone to mimo to w mieście jest wiele zagrożeń, na przykład : dachy są zbyt strome, domy posiadają ostre zakończenia na które można się nadziać, co chwile pi*dzi piorun, stare drzewa zagrażają spadającymi owocami z drzew, brak szpitali a o zasadach BHP nie wspomnę, potem może dacie na start diaxowy set i wyłączycie moby żeby niestała się nikomu krzywda :P.

Edit-mała cenzura

To sugestie czy skargi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolej na moją skargę. Chodzi o chodzenie po chmurach. Ponieważ materiałem budowlanym, który ma je udawać, został śnieg; a dla nie-pegaza poruszanie się po nim prowadzi do upadku przez warstwy bloków, każdy zimowy biom (zwłaszcza Glacier, gdzie nie da się niszczyć śniegowych bloków) może łatwo stać się śmiertelną pułapką. Zaklęcie Cloud Walking jest dostępne tylko dla jednorożców. Oto moje propozycje: a) przywrócić śniegowi jego normalne właściwości, jak Celestia przykazała; i w ogóle porzucić pomysł "chmur" albo b) dodać placeable Cloud Block, craftowany np. z pomocą zapalniczki i wiaderka z wodą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolej na moją skargę.

Chodzi o chodzenie po chmurach. Ponieważ materiałem budowlanym, który ma je udawać, został śnieg; a dla nie-pegaza poruszanie się po nim prowadzi do upadku przez warstwy bloków, każdy zimowy biom (zwłaszcza Glacier, gdzie nie da się niszczyć śniegowych bloków) może łatwo stać się śmiertelną pułapką. Zaklęcie Cloud Walking jest dostępne tylko dla jednorożców.

Oto moje propozycje:

a) przywrócić śniegowi jego normalne właściwości, jak Celestia przykazała; i w ogóle porzucić pomysł "chmur"

albo

b) dodać placeable Cloud Block, craftowany np. z pomocą zapalniczki i wiaderka z wodą

b) jest zrealizowany i pojawi sie 15 wrzesnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe ludzie spalić miasto. Wszędzie być lawa i ogień - my się go bać !

Miasto poszło z dymkiem. Być miasto i nie już nie być miasta.

Jaskiniowiec chcieć !

Bogowie naprawić. LogBlock pomóc.

Administracja nad predkość popracować.

Administracja się zwiększyć planować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że każdy się głowi tutaj żeby napisać coś poważnego i ambitnego, to ja napisze coś niepoważnego i nieambitnego.

Zróbcie zombie i szkielety kucykowe a nie ludzkie, taka estetyczna pierdoła.

hmm to by było ciekawe ... silent ponyvile :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugestie : -Zrobienie cuboidów , już kilka razy słyszałem jak ludzie mówili że im obrazy ktoś kradnie -Estetyczny, ogarnięty spawn (nie drewniany domek w środku lasu) -Zamiast MultiVerse , lepsze byłoby wgranie Warpz0ra (jeśli jest możliwość) -Jeżeli nowy spawn to i tabliczki tłumaczące co i jak robić na początku -Ekonomia , sklepy , rynki (Np plugin Essentials) -Zamek dla Modów/Adminów , który mógłby służyć do ważniejszych uroczystości -Więzienie dla grieferów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugestie :

-Zrobienie cuboidów , już kilka razy słyszałem jak ludzie mówili że im obrazy ktoś kradnie

-Estetyczny, ogarnięty spawn (nie drewniany domek w środku lasu)

-Zamiast MultiVerse , lepsze byłoby wgranie Warpz0ra (jeśli jest możliwość)

-Jeżeli nowy spawn to i tabliczki tłumaczące co i jak robić na początku

-Ekonomia , sklepy , rynki (Np plugin Essentials)

-Zamek dla Modów/Adminów , który mógłby służyć do ważniejszych uroczystości

-Więzienie dla grieferów

- Cuboidy? Nie. Mamy wiele powodow przeciwko nim. Co do obrazow, nie wiem czy to po prostu nie bug

- Przesune go do ratusza.

- Nie ma sensu.

- Postaram sie. Dodam wiecej artykulow do /help.

- Ekonomia byla, wszyscy ja olali.

- Mielismy, ale na Creative. Potem sie pomysli.

- Grieferow po prostu banujemy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak najlepiej dajcie PvP i brak możliwości niszczenia . Zaraz znajdą się jakieś Trolle VIP'y co biją dla zabawy i jeszcze bana dostaniesz.


Małe pytanko . Będziecie udostępniać Ip ogólnie czy tylko zalogowanym ?

PvP było i jest włączone. Podobnie jak banhammer.


Nie ma potrzeby udostępniać IP. Minecraft potraktowany MCUpdaterem ma od razu Fluttercrafta na liście Multiplayer. Dwuklik i jesteś na serwerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...