Jump to content

Odcinek 14: Fame & Misfortune

Niklas
 Share

Odcinek  

61 members have voted

1. 1. Ocena odcinka

• 1/10 Totalna pomyłka
      2
    • 2/10 Tragedia
      0
    • 3/10 Słabo
      1
    • 4/10 Ujdzie
      2
    • 5/10 OK
      2
    • 6/10 Może być
      5
    • 7/10 Dobry
      7
    • 8/10 Bardzo dobry
      12
    • 9/10 Świetny
      13
    • 10/10 BOOOOOOOOKS!
      17

Recommended Posts

Nadrabiania c.d. Aha, i pierwszy link się popsu, tak jakby coś.

Do momentu w którym babcia wyskoczyła z wytykiem że Twilight była lepsza bez skrzydeł i złamaniem czwartej ściany z "postaciami" już zakumałem proste nawiązanie co do tłumu :rainderp: Odcinek faktycznie lekko zaskakujący, oczywiście w tą dobrą stronę. Początek taki zwyczajny, ale dalszy rozwój akcji był dosyć zabawny, o wspomnianym wcześniej tłumie i creepy Rarity z załamaniem, dobrze pokazała się też w tym odcinku Fluttershy. Zastanawiam się tylko, jak m6 dalej to rozwiązało po zakończeniu? Pomijając już fakt że to tylko mały tłumek, a dziennik rozszedł się praktycznie wszędzie, więc można założyć że takich sytuacji mogłoby być naprawdę sporo więcej. Ale zadziała tu pewnie logika kreskówek.

Ogółem podoba mi się ten prztyczek w nos od twórców xD 9/10 znakomity

• Upvote 1

• 1 month later...

Jakoś smutno mi się zrobiło, gdy zobaczyłem ten podniszczały i zakurzony dziennik przyjaźni. Przypomniał mi o bezlitosnym przemijaniu czasu i ulotności pięknych chwil. Dokładnie przypomniał mi, że od momentu, kiedy się wciągnąłem w serial i pokochałem ten uroczy świat, minęło już parę ładnych latek i tamte momenty już nie wrócą.

A tego, że ten wściekły tłum, to fandom i jego głupie dylematy, domyśliłem się dopiero, jak ten tłum napierał.

Może jestem nieoświecony, ale czego chcieli od Rarity, co tej dwójce się w niej nie podobało? W sumie nie wyjaśnili dokładnie.