Skocz do zawartości

Lunarni vs Solarni!


Bonifacus

Recommended Posts

Cygnus towarzyszu! Nadarzyła się wspaniała okazja by razem doprowadzić nasz piękny serwer ku wspaniałej wizji ZSRE. Korzystając z zamieszania i wojny zbuntujemy masy robotnicze (prostych budowniczych) i razem z nimi obalimy księżniczki i tych terrorystów Discorda. Cała władza w ręce ludu (czyli moje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jako że Solarni to prawowita władza dostają diax seta i złote jabłka. NLR jako rebelianci drewniane miecze i zbroje ze skóry, terroryści łuki, a rewolucjoniści sierpy, bo nie ma młotów.

Enjoy.

Młoty dodam w 2.2.

Kidding.

Not.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jako że Solarni to prawowita władza dostają diax seta i złote jabłka. NLR jako rebelianci drewniane miecze i zbroje ze skóry, terroryści łuki, a rewolucjoniści sierpy, bo nie ma młotów.

Enjoy.

Dobra Dobra stop... każdy ma to na co uzbiera czyli jak na tą chwile masz diaxowy set to masz diaxowy set, jak masz "KOBLA to masz KOBLA" itd. no może trochę więcej będzie emocji jak stracisz to co najcenniejsze na serwie :), nie ma takiego czegoś że dana frakcja dostaje to na co "zasługuje" albo po równo albo to co mamy na tą chwile.

Młoty dodam w 2.2.

Kidding.

Not.

Błagam dude zwolnijmy trochę z updata' serwa (przynajmniej modyfikacje bo nie jestem wstanie tego ogarnąć za 2 dni przyjdę a tu chaos )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Dobra stop... każdy ma to na co uzbiera czyli jak na tą chwile masz diaxowy set to masz diaxowy set, jak masz "KOBLA to masz KOBLA" itd. no może trochę więcej będzie emocji jak stracisz to co najcenniejsze na serwie :), nie ma takiego czegoś że dana frakcja dostaje to na co "zasługuje" albo po równo albo to co mamy na tą chwile.

Błagam dude zwolnijmy trochę z updata' serwa (przynajmniej modyfikacje bo nie jestem wstanie tego ogarnąć za 2 dni przyjdę a tu chaos )

Nastepny update jest planowany na 9 lub 15 wrzesnia. Wiec spokojnie.

Jak znam siebie dobrze (a znam siebie dobrze) to na dziewiatego sie nie wyrobie. Mozecie wiec spac spokojnie.

A wiekszosc modyfikacji dodawanych od teraz bedzie naszych wlasnych i dodawalo tylko troche rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...