Skocz do zawartości

Fajna gra MMORPG


MisysMama

Recommended Posts

Ja bym polecił Vindictusa. Zarąbista gierka. Ale to są gry no... Nie powiem, że trzeba mieć odpicowany komputer na maksa, ale taki mocniejszy. Bo ja mam, można rzec, słabego kompa, ale Vindictus mi działa. Co prawda ścina po wejściu, ale jak się chwile pogra, to wszystko działa płynnie. A jeśli chodzi o takie MMORPG na słabsze komputery, to nie pomogę, bo nie grałem za dużo. Ale mogę pomóc przy wybraniu darmowych shooterów :rainderp: Aha.. Albo mogę też polecić według mnie równie dobrą grę, nie wiem czy nie lepszą od Vindictusa. A mowa tu oczywiście o.... Lineage II!! Tak! Lineage jest darmowy, ale na niego trzeba mieć równie dobrego kompa co do Vindictusa. Ale walki PvP to w tej produkcji niezapomniane przeżycie! (Wyobraźcie sobie wojnę gildii, gdzie na ekranie jest, powiedzmy 100 vs 100 i każdy używa na sobie magii). No.. To chyba na tyle. Mam nadzieję, że jakoś pomogłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :) Jeśli nic mi nie wyskoczy, ani nic, to spoczko, nic nie stoi na przeszkodzie. Akurat da się kampanię wykonywać w grupach, a ja mam już chyba 3 lvl, to poczekam na ciebie i zrobimy razem inne questy. A jak chcesz wiedzieć coś o Vindictusie, to wcześniej założyłem o tej grze wątek, więc możesz sobie co nie co poczytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Lineage II to tylko na privach, bo global jest obrzydliwy (Prowadzenie za rączkę od początku) i śmierdzi (Graczy jest multum, bo "to przecież global"). Jeśli już - dowiedz się coś o tej grze i wyceluj coś o niskim rate o kronikach C4/C5/Interlude. Kamael jest znośny jeśli się natkniesz na to coś (albo nawet Final Gracia), ale wyżej - tragedia i porażka firmy. Za małą sumę jest Guild Wars (mowa o pierwszej części) - nawet ok. 20zł może kosztować klucz jak dobrze znajdziesz. Gra całkiem fajna, w danych czasach nawet jakaś tam rewolucja ze względu na sposób opłat (których nie ma, bo płacisz jednorazowo za klucz). Runescape też jest (znaczy się, było) wspaniałą grą. Szczególnie, gdy dorzucisz firmie kilka groszy do kieszeni. Chociaż nastały okropne czasy, w których gry są zdobione cukierkami i zakładają, że za monitorem jest chłop w pampersie któremu trzeba dać powąchać moc itemów/buffów za małą przysługę w postaci - "zapłać, automat wyda a Ty będziesz FAJNY". Zrobili bezsensowne ruletki, w których raz dziennie możesz wylosować item (wylosowałeś coś fajnego? I tak nie dostaniesz, bo musisz zapłacić za to), a jeśli masz coś w portfelu - rzucaj, pozwolą losować jeszcze kilka razy. Tak genialna gra mająca niesamowity potencjał została unicestwiona w kilka miesięcy 2012 roku ze względu na jęki amerykan, że jest za ciężko... Tragedia i porażka. Teraz tak będą wyglądały pewnie wszystkie gry. Ale miałem wymieniać te fajne, nie? Mkay. Ta gra JEST fajna, ale w obecnych czasach na krótką metę. Mogę wymienić bardzo dużo tytułów jeśli ktoś zechce. Jest ich naprawdę wiele, ale ze względu na moje bycie młodym dinozaurem wiedza o takich jest przestarzała i w nie nie zagracie (Np. MuOnline).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emronn Grałem w Mu. Świetna gra i wcale nie odpycha, nie wiem o co ci chodzi. Przestałem grać, bo wszyscy znajomi przestali, więc nie widziałem już sensu kontynuowania. Pamiętam jak posiadanie 3-poziomowych skrzydeł to był szpan, tylko trzeba było zbierać takie żółte kamyki jak one miały... soule?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...