Skocz do zawartości

Pracownia FriFraka


FreeFraQ

Recommended Posts

wcześniej o wiele gorzej haha. poza tym teraz mam poza forum jakiś fanów. Wiec fajnie że mówisz co myślisz, ale to już mój "gorszy" xD styl. pozatym teraz wszystko obrabiam na streamie niemam czasu na jakieś poprawki skrzydeł czy wydłużania xD Pewnie dlatego że teraz rysuje oczka które nie są z serialu, nooooi nie są canon xD Lol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma wyglądać słodko ? xD to lessbian shiping, tu liczy sie coś innego ;p

pozatym... jak mówiłem. Nikt mi nic nie powiedział jak byl szkic. a na streamie niemam czasu na patrzenie czy mam jakieś błedy jak ta wasza szczęka.< bo to jest szczeką cc>

"Bo nie ma wyglądać słodko ? xD to lessbian shiping, tu liczy sie coś innego ;p" - sugerujesz, że w jakim celu powstał? Mam ostrzyć topór ;p? ~ Avan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te spiny? Porady wykorzystasz przy następnym rysunku. Zakładam, że ludzie chcą dobrze i sugerują, co powinieneś poprawić, by ich zdaniem było lepiej. Jeśli Cię te porady nie interesują, to po prostu je olej. Jeśli jednak uważasz, że każda krytyka w jakiś sposób pomaga Ci szlifować swój warsztat, to może warto jej w spokoju wysłuchać. Na samych pochlebstwach się nie rozwiniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem... W necie ze wszystkiego się raczej cieszą :P. Zobacz ile debilnych filmików np. jest lajkowane na youtubie... Artysta nie powinien kierować się opinią tłumu! :P Ten rysunek nie jest zły, ale jest rochę niedopracowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemurek jak ja sie pytałem ludzi na strimie< 10 było> to wspomnieli o oczku o tym o tamtym ale o pysku to nie.

Youtube to youtube. tam byle gówno dostaje łapki srapki

Deviant to deviant. < coś jest *nieładne* = mało favów z 1-5> a coś dobre 50++ < 50+ to moja norma tak zwana>

Słownictwo ~ Avan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka odmiana Fajnie ^^. Wiesz co najlepiej jak byś yay obejrzała któreś z moich nagrań na livestreamie. < http://www.livestream.com/freefraq/video?clipId=pla_a56be0b0-1ced-4677-af09-675cd2963165&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb > ale wersja dla leniwych. lineart = wartstwa vectorowa, warstwa normalna< zależy jak mi sie chce zrobic bywa też że i tą i tą stosuje> Kolorki = używam markera do "flat" kolorów chyba do wszystkiego prócz lineartu używam markera :rainderp: Ofc wszystko na warstwach. Mówię najlepiej jak obejrzysz te nagranie co podałem. Albo po oglądaj mnie na live. < jak będę stremował>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...