Skocz do zawartości

Pracownia FriFraka


FreeFraQ

Recommended Posts

Dołączona grafika

Nie moje. Ale to ukazuje moje całe "życie" artystyczne.

Na polski na początku jesteś hejcony bo nic nie umiesz jesteś noobem możesz wypier***ać Ale jeśli weźmiesz sie w garść i nie przestaniesz robic tego co chcesz z latami ktoś cie zauważy. Ty nie bedziesz jak inni i bedziesz miły. A potem hejterzy Bedą cie "hejtować" bo jak postujesz Smutny dziennik jesteś kur**ą atencyjną Jeśli walczysz jesteś debi**m osiłkiem. Jesli nie robisz Free Requestów jesteś Chciwą swinią. plus bedą twierdzić że ty nie umiesz rysować/myślisz ze jesteś lepszy od nich bo jesteś "Sławny"

Artysci nie są problemem< ci zadufani w sobie>

To Lud nim jest. < który sam wydaje wyroki>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jedno pytanie: Czy ten Frost to ten sam Frost którego kiedyś miałam w sesji wraz z Fire Wind? (Ta musiałam zajrzeć do archiwum sesji bo imienia nie pamiętałam) Imię, Cutie mark .-. Poza tym tak patrzyłam na Twoje rysunki z pierwszej strony i... wow. Nie dość że wow na widok postów EmoTacoZa i Edzia, który też się wcinał wtedy do każdego posta, to wow bo w Twoim przypadku... było średnio, a jest świetnie. Keep up the good work Frifraku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jedno pytanie: Czy ten Frost to ten sam Frost którego kiedyś miałam w sesji wraz z Fire Wind? (Ta musiałam zajrzeć do archiwum sesji bo imienia nie pamiętałam) Imię, Cutie mark .-.

Poza tym tak patrzyłam na Twoje rysunki z pierwszej strony i... wow. Nie dość że wow na widok postów EmoTacoZa i Edzia, który też się wcinał wtedy do każdego posta, to wow bo w Twoim przypadku... było średnio, a jest świetnie. Keep up the good work Frifraku.

Tamten To był poprostu Frost.

Ten To Frost Angel Lodowy anioł.

Tamten miał Cm 2 cegły i liść < czyli był robolem>

Ten ma czerwony krzyż i hełm < jest medykiem wojskowym>

Any other questions?

:P

~Dżem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...