Skocz do zawartości

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Wonsz

Z kamerą wśród Bronies

Recommended Posts

Jest to ciekawa i w ogole spoko inicjatywa. Co do filmu - muzyka zdaje sie być zbyt głośna, niekiedy zagłusza udzielającego wywiadu.

Bardzo fajny pomysł i wykonanie, ale muzyka jest zdecydowanie zbyt głośno. Poza tym wielki szacun za talent. Jego prace są naprawdę śliczne :)

• +1 1

Na moich głośnikach brzmiało dobrze :v Ale dzięki, przypilnuje tego następnym razem.

Według mnie to bardzo dobry pomysł i świetnie wykonany film. Istnieje zapotrzebowanie, aby propagować wizerunek Bronies jako normalnych ludzi z wielkim sercem i pasją, którzy potrafią z wrażliwością tworzyć śliczne prace. Zdarzało się bowiem, że wielu wyśmiewało dorosłych fanów kucyków jako zniewieściałych, nieprzystosowanych do życia etc., a to nieprawda!

Życzę powodzenia w kręceniu tego typu filmów, oby tak dalej!

:bronies:

Cieszy mnie ciepłe przyjęcie. Mam nadzieję, że następny odcinek również się wam spodoba :)

Świetny projekt! I wykonanie też mega. Pełen profesjonalizm, tylko jak piszą wyżej, muzyka trochę za głośno.  

Nie ukrywam, że nie mam świetnego sprzętu audio, a słuchawki mi się rozwaliły, niemniej na głośnikach brzmiało dobrze, ale cieszę się, że zwracacie na to uwagę. Następnym razem dam komuś od odsłuchu przed publikacją :)

• +1 1

btTxoU9.jpg

Ufff, trochę to trwało, ale nowy odcinek jest gotowy. Przepraszam, za tak długą przerwę ale problemy z programem, wyjazdy wakacyjne i praca skutecznie mnie powstrzymywały od pracy nad tym materiałem. To, co widać wyżej to logo, które powstało w międzyczasie, a jego autorką jest Eljonek. Przechodząc do samego odcinka, jego bohaterem jest Spidi który jest znanym aktywistą fandomowym. W tym filmie starałem się wyeliminować największą bolączkę poprzedniej części, czyli zbyt głośną muzykę w tle. Wydaje mi się, że tym razem jest już dobrze pod tym względem, ale ponownie proszę o wytykanie błędów, by uniknąć ich w przyszłości. To w sumie tyle, zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym dziełem :D

• +1 2
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się