Jump to content

Z kamerą wśród Bronies

Recommended Posts

Według mnie to bardzo dobry pomysł i świetnie wykonany film. Istnieje zapotrzebowanie, aby propagować wizerunek Bronies jako normalnych ludzi z wielkim sercem i pasją, którzy potrafią z wrażliwością tworzyć śliczne prace. Zdarzało się bowiem, że wielu wyśmiewało dorosłych fanów kucyków jako zniewieściałych, nieprzystosowanych do życia etc., a to nieprawda!

Życzę powodzenia w kręceniu tego typu filmów, oby tak dalej!

:bronies:

Nie ukrywam, że nie mam świetnego sprzętu audio, a słuchawki mi się rozwaliły, niemniej na głośnikach brzmiało dobrze, ale cieszę się, że zwracacie na to uwagę. Następnym razem dam komuś od odsłuchu przed publikacją :)

• Upvote 1

• 3 months later...

btTxoU9.jpg

Ufff, trochę to trwało, ale nowy odcinek jest gotowy. Przepraszam, za tak długą przerwę ale problemy z programem, wyjazdy wakacyjne i praca skutecznie mnie powstrzymywały od pracy nad tym materiałem. To, co widać wyżej to logo, które powstało w międzyczasie, a jego autorką jest Eljonek. Przechodząc do samego odcinka, jego bohaterem jest Spidi który jest znanym aktywistą fandomowym. W tym filmie starałem się wyeliminować największą bolączkę poprzedniej części, czyli zbyt głośną muzykę w tle. Wydaje mi się, że tym razem jest już dobrze pod tym względem, ale ponownie proszę o wytykanie błędów, by uniknąć ich w przyszłości. To w sumie tyle, zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym dziełem :D

• Upvote 3
  • Like 1
  • Thanks 1