pepeh

Word Of Tanks My Little Pony Skinpack

Recommended Posts

My Little Pony Skinpack brings 5 unique high quality “My Little Pony” skins made by Ketrab8.
It features:

T-34-85M Pinkie Pie skin,

IS-3 Princess Luna skin,

Löwe Applejack skin,

Object 277 Rarity skin,

E-100 Rainbow Dash skin;

Skin contains emblems, cutie marks and camo which fits to ponies’ colors.

Link:https://wgmods.net/1768/

Screeny:

Spoiler

2_urFHrpB.png.1600x0_q85_crop_detail_rep

c_UORGh7Q.png.1600x0_q85_crop_detail_rep

d.png.1600x0_q85_crop_detail_replace_alp

Jeśli ktoś gra w WOT'a to myślę,że się spodoba.Również jeśli mod się przyjmie to jest spora szansa na dodanie większej ilości QŃi i większej ilości czołgów.:fluttershy5:

Edytowano przez pepeh
  • Nie lubię 1

Myślę, że jak wrzuca się tego typu rzeczy na nasze polskie forum, to wypadałoby przynajmniej przetłumaczyć opis :v

Po drugie, te skiny są strasznie badziewne, brzydkie i wstyd się w takim pokazać na polu bitwy (nawet jeśli samemu tylko to widzisz xD).

Ano zgadzam się z osobami wyżej. To z Rarity wygląda najgorzej, zwłaszcza  te oczy, jakby nie patrzeć wyglądają dość niepokojąco. To co jest niby z Luną myślałem, że jest z Twilight. Generalnie rozumiem, że to tylko gra itp., ale dla mnie czołgi z załżenia są w ciemnej kolorystyce i trochę dziwnie wyglądają jak są takie kolorowe. Dwa, tytuł trochę mylący. Przed wejściem w link mogę pomyśleć o miliardach tytułów gier i w zasadzie nie tylko gier. Może ci chodziło o to, żeby tytuł był lekko tajemniczy i taki, żeby większą grupę osób zainteresować, ale mi się wydaje, że ta grupa którą chcesz zainteresować i nie jest zainteresowana, to po wejściu dalej będzie niezainteresowana, tak to trochę działa :v

3 godziny temu, Ziemowit napisał:

To z Rarity wygląda najgorzej.

Akurat widać,że ten był najmniej dopracowany,ale jakbyś  zobaczył przeciętnego skina do WOT"a to byś zmienił zdanie.

A co do tego,że jest po angielsku to mogę dać po polsku jak Wam źle.

• Nie lubię 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się