Skocz do zawartości

Lightning Dust - a co to za random?


Jelly

Recommended Posts

Niedawno można było zobaczyć odcinek S08E20 -The Washouts, w którym pojawiła się dawno wyczekiwana... Lightning Dust! Sama z doświadczenia wiem, ze dużo osób nie przepada za nią po jej debiucie w S03E07 - Wonderbolts Academy, ale mogę zaspoilerować, że jeśli ktoś jej wtedy nie polubił - tym bardziej nie obdarzy ją sympatią.

Osobiście jednak uwielbiam ją prawie tak a nawet bardziej niż jak Dashie (o ile to możliwe) i wręcz nie uwierzyłam, gdy zobaczyłam ją na miniaturcę jednego z filmików na YT. Oczywiście odcinek obejrzałam z bananem na twarzy i nie wierzyłam, że znowu ją widzę na ekranie.

 

Szczerze nie rozumiem dlaczego ją tak uwielbiasz? Jest egoistycznym i nie dbającym o innych pegazem. :lkBLv:

 

Fakt, ale dalej ma coś takiego w sobie, że ją uwielbiam. 

Tak czy siak jestem ciekawa co Wy o niej myślicie, jakie macie podejście i czy chcielibyście ją jeszcze zobaczyć w 9 sezonie?

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam, aż Gilda pokaże jej co tak na prawdę robi źle. Lubie ją, szczerze nie wiem czemu ale skakałem po całym pokoju jak ją zobaczyłem. Na początku o niej nie wiedziałem, ale jak zobaczyłem ogon w występie od razu mi się lampka zapaliła, a jak się pojawiła na ekranie to już w ogóle euforia. 

Edytowano przez Ano_
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ją lubię. I naprawdę nie wiem, co ona robi źle. Uważam wręcz, że winę tu ponosi raczej Spitfire. Czemu? Przez cały czas chwalono Dust za to co odwala. Dopiero kiedy Rymbuła strzeliła focha, to Spitfire uznała, że jednak ją wywali. To jest niekonsekwencja w tresurze. Tego się nie robi! Najpierw kogoś chwalisz, a później za to samo wywalasz z zespołu. Jakby nie mogła najpierw ją zdegradować, dać ostrzeżenia i wyjaśnić to i owo.

 

A sporty ekstremalne są świetne. Zwłaszcza takie, które są aż zbyt niebezpieczne :lyrahappy:. Aktualnie Lightning naraża tylko swoją drużynę, która się na to godzi. Niekoniecznie powinna wciągać to Scoot, ale tylko ze względu na wiek Kurczaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są z nią dwie możliwości: 
1. Była taka zanim przyszła do akademi. 
2. Stała się taka w akademii. 

Nie ważne które jest prawda, Spifire tego nie dopilnowała, bo uważała to za nic złego, a RD ją "nauczyła" jak nie należy postępować. Mimo wszystko chciałbym zobaczyć odcinek w którym się ona jakoś zmienia np.: Gdyby LD miała wypadek i leżałaby w szpitalu. Nikt by nie był nią zainteresowany i może mogłyby coś w niej pęknąć. A mapa wezwałaby RD i kogoś, może Flutterkę z problemem przyjaźni, właśnie do tego szpitala. I w trakcie odcinka dowiedzielibyśmy się od LD dlaczego taka jest, a RD włączyłyby się pokłady współczucia, no i przyjaźń i te sprawy. A drugi odcinek byłby przekonywaniem spitfire i reszty ekipy do LD. Fajne by to było. Mogłoby się to łączyć z tym, że Hasbro zaczęło wracać do wydarzeń z poprzednich odcinków w sezonie i wykorzystywać w trakcie sezonu fakty z innych odcinków w tym samym sezonie. 

Edytowano przez Ano_
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 29.08.2018 o 15:02, Anoax napisał:

Są z nią dwie możliwości: 
1. Była taka zanim przyszła do akademi. 
2. Stała się taka w akademii. 

Nie ważne które jest prawda, Spifire tego nie dopilnowała, bo uważała to za nic złego, a RD ją "nauczyła" jak nie należy postępować. Mimo wszystko chciałbym zobaczyć odcinek w którym się ona jakoś zmienia np.: Gdyby LD miała wypadek i leżałaby w szpitalu. Nikt by nie był nią zainteresowany i może mogłyby coś w niej pęknąć. A mapa wezwałaby RD i kogoś, może Flutterkę z problemem przyjaźni, właśnie do tego szpitala. I w trakcie odcinka dowiedzielibyśmy się od LD dlaczego taka jest, a RD włączyłyby się pokłady współczucia, no i przyjaźń i te sprawy. A drugi odcinek byłby przekonywaniem spitfire i reszty ekipy do LD. Fajne by to było. Mogłoby się to łączyć z tym, że Hasbro zaczęło wracać do wydarzeń z poprzednich odcinków w sezonie i wykorzystywać w trakcie sezonu fakty z innych odcinków w tym samym sezonie. 

 

Na moje śmieszniej by było, gdyby była taka misja do LD to właśnie nie Rainbow by tam poszła, a np. Starlight (o czym by Dashie wiedziała). Śmieszne komplikacje by z tego wyszły! :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...