Jump to content

No, witam ;)


Suchar
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Nie ma to jak zapomnieć o własnym wątku xd

Dnia 27.09.2018 o 02:26, PervKapitan napisał:

Priwiet.

Lubisz gry komputerowe? Jeśli tak to jakie najbardziej? 

A, priwiet, priwiet.

Lubię gry, jak chyba większość. Najczęściej gram w symulatory: OMSI 2 i ETS2 mam do tego celu kierownicę, jednakże ona "stacjonuje" w domu w Krakowie, więc nie mam do niej dostępu cały czas. Czasami gram również w World of Tanks lub Garry's moda. Bywa, że nawet Minecrafta odpalam, dupnę sobie szczegółowy projekt na 1000 kratek po czym znowu nie odpalam go przez pół roku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...