Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Hajsiak

Brony
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Neutral

3 Followers

About Hajsiak

 • Rank
  Pan i Władca WSADu
 • Birthday 12/16/2003

Kontakt

 • Discord ID
  Hajsy#4699

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Zduńska Wola
 • Zainteresowania
  Kompiutery, Muzyka
 • Ulubiona postać
  Rarity, Twilight, Discord

Recent Profile Visitors

1137 profile views
 1. ,,Gdzie fandom kiedy pisaliście, że to koniec MLP kiedy dano informacje, że G5 nadejdzie?" Bardzo dobre pytanie. Przecież osobie, która dla przykładu ledwo przeszła na emeryturę nie kupuje się od razu trumny. Dla mnie osoby które powiew świeżości, prawda - jest potrzebny, lecz ,,remaster" i przetasowanie ras nie jest najlepszym pomysłem bo to nadal będzie odgrzewany kotlet. Dobrym pomysłem byłoby gdyby w mniejszym lub w większym stopniu G5 powiązane było z G4 ale też bez przesady.
 2. Hajsiak

  Ja raz na ruski rok wchodzę
 3. Hajsiak

  W zasadzie gra się we wszystko co ,,pójdzie", kupi się i będzie miało z kim grać, ale jest zawsze jest kilka tytułów w które się gra bez różnicy czy sam czy z towarzystwem. 1.Elite Dangerous - Niby jeden wielki grindfest gdzie robisz wszystko byleby wbić rangę w frakcji albo podbić swoje ego ilością kredytów albo/i wielkim statkiem. Ale w tym lataniu wte i we wte jest to coś. Zwłaszcza kiedy (przynajmniej dla mnie) lądujesz na planecie i przesiadasz się do małego jeździka, albo docierasz do docelowego systemu. Misje wybierasz sobie sam. Transport towarów albo pasażerów, górnicze, bounty hunting, piractwo, a gdyby się komuś znudziło to jest jeszcze Power Play i community goal'e gdzie np. dostarczasz potrzebny towar do uszkodzonej stacji. Nic tylko podbijać Drogę Mleczną 2.Gothic - Już w sumie stary dobry tytuł. Co prawda może to nie jest The Elder Scrolls, ale koledzy z zachodu przyłożyli się, podobnie jak nasi rodacy przy genialnym dubbingu. Ja jakoś najczęściej uruchamiam trzecią część, w której muzyka odwala kupę dobrej roboty i jeśli przymknąć oko na błędy i bugi to bardzo zacna saga. 3.Cities: Skylines - Lepsze Simcity, albo po prostu w skrócie najlepszy city builder jakiego idzie dostać. 4.Command & Conquer - pewna bardzo ciekawa osóbka namówiła mnie na zakup Ultimate Edition i nie żałuje. Bardzo fajne RTSy. Co prawda jeden do drugiego bardzo podobny, ale i tak gram głównie w Tiberium Wars albo Red Alert 3 (który także ma genialny soundtrack) 5.For Honor - odebrany dawno temu za darmo bardzo fajny ,,symulator średniowiecznego kata". Kij, że ledwo zacząłem przechodzić kampanie - już mi się podoba. 6.Warframe i Destiny 2 - dwa wciągające lootshootery. Pierwszy to chyba jeden z najlepszych F2P z ciekawym Lore, w którym spędziłem może ledwo 260h i w zasadzie zawsze jest coś do roboty. Destiny jest podobny tylko pierwszoosobowy i ma znacznie bardziej rozbudowaną ścieżkę fabularną. A tak poza tym to jak już wspomniałem nie pogardzę rozgrywką w cokolwiek (poza Fortnitem of course) jeśli ma się dobrego kompana.
 4. Hajsiak

  Nie, chyba że filmy (najgorzej jak lecą reklamy na polsacie) Czy chciał(a)byś być popularny(a)?
 5. Hajsiak

  Nie, a chciałbym. Czy chciał(a)byś mieć statek?
 6. Hajsiak

  Taki trochu burdel po formacie
 7. Hajsiak

  Idą święta to trzeba pulpit przygotować
 8. Hajsiak

  Magia Klucz
 9. Hajsiak

 10. Hajsiak

  A witam witam.
 11. Hajsiak

  Koncepcja, ala Infinity War nie jest najgorsza, lecz jak na mój gust na tą ,,złą" stronę nie przeszli by Discord i Starlight. Starlight ze względu na to, że by raczej nie chciała zaprzepaścić wszystkiego czego nauczyła się o przyjaźni, a co do Discorda to już miał obrót o 180 stopni na końcu Sezonu 4, więc raczej nie da sobie wbić noża w plecy po raz drugi A taki pojedynek Luna vs Daybreaker byłby ciekawy
 12. Hajsiak

  Brohoof. Skoro pan z UK to pewnie perfect opanowany angielski. Pouczy pan mnie trochę
×
×
 • Create New...