Skocz do zawartości

Wonsz

Recommended Posts

Byłem na Kucykonie i nie powiem, różnił się trochę od pozostałych warszawskich meetów, na których byłem. Było fajnie, ale nie nazwałbym go najlepszym meetem, na jakim byłem. Był specyficzny. Złożyło się pewnie na to kilka powodów. Byłem tylko w sobotę i pogoda akurat trafiła się deszczowa, a na tamtych meetach było ciepło i słonecznie. Śmierć Luxisa pewnie też wpłynęła po trochu na atmosferę tego wydarzenia. Fakt, że przez parę lat w Warszawie tego typu zlotu nie było sprawił, że trochę się odzwyczaiłem. No i jednak jest ta smutna świadomość, że był ostatni meet, podczas którego jeszcze są wypuszczane odcinki z obecnej generacji. Ogółem było trochę inaczej, niż przy poprzednich razach, lista aktorów dubbingowych trochę skromniejsza, niż przy poprzednich warszawskich zlotach (ale żeby nie było i tak był wypas). Szkoła też mniejsza i ciaśniejsza się wydawała. Ale ogółem cieszę się, że się pojawiłem, bo za każdym razem jest ta świetna atmosfera wspólnoty, zainteresowanie tym samym serialem. Zawsze jest fajnie odwiedzić takie grono raz na ruski rok. Było fajnie, choć w moim odczuciu nieco odmiennie, niż poprzednimi razami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucykon... odbył się. Ciężko mi powiedzieć coś więcej, gdyż było to zdecydowanie jeden ze słabszym meetów na jakich byłem. Za wiele w pamięć mi nie zapadło i gdyby nie znajomi, którzy również postanowili spędzić weekend w Warszawie (bo niedzielne koncerty w ogóle mnie nie interesowały), to w zasadzeni mało było do roboty, a ciasnota na korytarzu nie pomagała, bo komfort przemieszczania się był dość marny. Tyle z relacji.

 

Przy okazji. Osobo, która wylicytowała plakat na aukcji charytatywnej, dalej czekam na wiadomość od Ciebie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...