Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
starypadalec

Kiedy Polski dubbing do 9 sezonu?

Recommended Posts

Tak sobie oglądałem angielskie wersje i miej więcej znam już fabułę, ale ten angielski dubbing mi tak nie pasuje do niektórych postaci a polski jest niemalże idealny. Są już jakieś wiadomości kiedy zaczną tworzyć polską wersję?

• Upvote 1
  • Like 3
  • Thanks 1

Ja też. Ja bardzo lubię polski dubbing, mamy bardzo dobrych aktorów dubbingowych. Na YouTubie, jak są zestawienia różnych popularnych kreskówek i ich dubbingów, to bardzo często nasz język jest jednym z tych najbardziej ulubionych, co twierdzą ludzie z zagranicy. Polecam sprawdzić kanał Widzę Głosy, gdzie są wywiady z aktorami głosowymi, których z pewnością wszystkich znamy. :) Są tam również odcinki poświęcone naszym aktorom z serialu mlp.

• Upvote 4

@LucasAby upewnić się, że nic się w tej kwestii nie zmieni, odradzałbym rozpowiadanie o tym na zagranicznych stronach. Ostatnio wszystkie zagraniczne kanały, które zgodnie z naszą wiedzą miały mieć wcześniejsze premiery, nagle zmieniło plany. Podejrzewam, że nie z własnej inicjatywy.

• Upvote 2

@VengirLepiej poczekać aż polska emisja faktycznie wyprzedzi angielską emisję (niby 22 września) i wtedy możemy gadać o drugim miejscu.

Edited by Lucas

Program MiniMini+ na ten tydzień w kwestii serialu "My Little Pony: Przyjaźń to magia":

Środa

13:35 - S09E05

20:20 - S09E06

Czwartek

13:35 - S09E06

20:20 - S09E07

Piątek

13:35 - S09E07 

20:20 - S09E09

Sobota

13:35 - S09E09

20:20 - S09E08

Niedziela

13:35 - S09E08

20:20 - S09E10

Emisje S09E8 i S09E9 zamieniły się miejscami.