Skocz do zawartości

Wypociny Kuoth'a.


Spoiler Cat

Recommended Posts

Jak to często bywa największych sił na robienie "ciekawszych rzeczy" są lekcje... mnie się przydarza to na biologii...

Wracając do samych wypocin. Dopiero zaczynam "przygodę" z rysowaniem, więc są to głównie "kopie" wektorów...

Lyra 1.0

Carrot Top V 2.0 (pierwszej wersji nie wrzucę)

Twilight 1.0 i Lyra 2.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak... Jeśli chodzi o pierwszy rysunek to oczy i szyja lewe oko przy duże, prawe za małe, a szyja to chyba wiesz. Drugi to tułów i przednie nogi. Tułów trochę za grupy a przednie nogi za chude. Trzeci... Nie muszę mówić co trza poprawić w głowie twilight no nie? A Lyra to znowu lewe oko i brzuch(?) Jak na początek bardzo dobrze. Masz bardzo ładny cienkopis (lepiej?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na razie ci nie za bardzo wychodzi.

Lyra ma super ciało (bez głupich skojarzeń :P) tylko nie wyszła ci trochę głowa.. Oczy, za mały róg, broda.. ta marchewkowa ma za chude nogi!

Czemu głowa Twilight jest przechylona jak po wyswobodzeniu się z tego urządzenia? ( chyba przesadziłem O_o)

No ale spoko. Poprawisz, będzie git:fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm... no dobrze... ale... ehh...:twiblush2: Dobra popraw tylko tą jedną, jedyną rzecz: PROPORCJE:lyra3: a poza tym świetnie:lyra2: (Podpowiedz: Rób ołówkiem koło jako głowe, a potem szkic wstępny i powinno być o wiele lepiej:TWcU3:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze -> Na lekcjach się uczymy!:twilight5: (żart, przyznam się, że jak mi się nudzi to rysuję w zeszytach bomby...) Po drugie -> Siądź sobie na spokojnie w domu, poćwicz i staraj się na początku mniejsze, za jakiś czas się wyrobisz i będzie git. Jak robisz coś na lekcji "pod bagnetem" nauczyciela to się denerwujesz i nie można się skupić. Dasz sobie radę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Kolejna Herezja... Uczyniony dzisiaj na wolnej lekcji... Wersja niestety nie posiada ogona, po zobieniu zdjęcia oczywiście dodałem ogon, jednak jestem zbyt leniwy aby wrzucać wersję z ogonem...

Ten rysunek był wykonany ołówkiem i poprawiony cienkopisem, więc rażące błędy są w miarę wyeliminowane... Oczekuję konstruktywnej krytyki, więc jeśli chcesz napisać "Super rysunek, chciałbym tak rysować" etc. możesz sobie darować... To chyba tyle...

@edit Pomyliłem linki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstruktywna krytyka? ok. Rysunek nie był by taki zły gdyby nie ta ciut za duża i kwadratowa(?) głowa, oraz za grube nogi. Za to minka SB wymiata :3 Rysuj dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Niestety tym razem większość rysowana z pamięci... przełożyło się to na styl i ogólną jakość wykonania... Zacznijmy wrzucać...

Dołączona grafika

Prawdopodobnie Twilight :rainderp:

Dołączona grafika

Lyra

Dołączona grafika

Filly AJ. Ten art mnie prześladuje od Kutna... Miałem go na identyfikatorze i tylko on był przerysowywany.

Dołączona grafika

Lyra

Dołączona grafika

Random Blank Flank :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chyba najlepiej ci wyszła AJ, tylko trochę ma nienaturalnie wysunięty podbrudek. A co do reszty: Lyra zamieniła się w slendera Radnom blank flank, ma w stosunku do reszty ciała za duży flank, a do hug-a nie mam się jak uczepić A tak ogólnie obrazki ładne, ćwicz dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Lyra wygląda nawet dobrze, tylko weź koloruj te rysunki bo czarno -białe są takie jakby.. um.. biedne. Tylko czemu ona ma takie chude nogi? No chyba, że rodzice dawali jej danonki na śniadanie obiad i kolację i teraz ma mocne kości:rainderp: Co do reszty musisz popracować... szczególnie z Twilight xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...