Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Uro

*uro joined the party*

Recommended Posts

Witajcie!

Kilkanaście minut temu się zarejestrowałem i chyba mogę powiedzieć że już trochę się tu rozejrzałem :) I postanowiłem że najlepiej by było zacząć od takiego postu : ) MLP oglądałem lata temu i teraz chcę do tego wszystkiego wrócić... ale już się doczytałem że 9 sezon był finałowym sezonem więc pewnie dlatego ludzie piszą że tu już za wiele się nie dzieje :/ albo po prostu ktoś sobie jaja robił :) No ale cóż... I tak postaram się wejść w fandom ponieważ tworząc tutaj konto miałem nadzieje na poznanie nowych ludzi i na odrobinę zabawy. To znaczy że chętnie bym porozmawiał z kimś z was żeby ogarnąć cokolwiek na tym forum hehe.. :pinkieawesome:

Edited by Uro
  • Upvote 3
  • Like 3

Witamy nowego towarzysza na forum.

Osobiście nie rozumiem i nie podzielam zdania, że jak coś już nie wychodzi na bieżąco to nie można być tego fanem, być w fandomie. Serial może przestać mieć kontynuacje (i tak będzie miał w postaci nowej generacji), ale magicznie nie zniknie z tego świata i pamięci.

Czym się interesujesz/zajmujesz?

Lubisz grać w gry komputerowe? Jeśli tak to jakie?

Witaj na forum przyjacielu :party:

Ja też nie mogę się doczekać nowej generacji MLP i nowych przygód z kucykami roli głównej. O to się nie bój, bo firma Hasbro będzie wymyślać nowe odcinki MLP.

Czy będziesz pisał własne fanfiki? Jeśli tak co będziesz pisał?

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy na naszym forum :rwink:

Witamy i miłej zabawy! Może powiesz coś o sobie? Co lubisz czym się interesujesz itd.

Witaj! Życzę Ci miłej zabawy ;) Sama w sumie jestem nowa więc pomóc Ci tu niestety niezbyt pomogę. Ale jakbyś chciał popisać to śmiało. Może powiesz np. co lubisz robić? :)