Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
BiP

[Zabawa] Czyje to słowa?

Recommended Posts

Witam, zabawa polega na odgadnięciu, kto powiedział podane wyżej słowa i w jakim odcinku.

Cytaty mają dotyczyć :cmcride: , jeśli zabawa się przyjmie, to rozszerzy się o pozostałe postacie.

Oczywiście cytaty mają być po polsku.

Zatem ja zacznę...

"Ten diagram kosztował nas tyle pracy"

EDIT: Doprecyzuje nieco zasady...

Osoba która odgadnie odcinek, pisze swój cytat w odpowiedzi na poprzedni i kolejna osoba odpowiada i potem dobiera kolejny.

Nie trzeba podawać tytułu odcinka, wystarczy że opisze się daną sytuację, na dowód że się wie o jaki to fragment idzie.

Edited by BiP
  • Upvote 2

W sumie to S08 Odc. 10 - Pomoc Discorda - "Rozstanie to nie koniec" #4

Ps, podaj teraz swój cytat :sweetbook:

Coś łatwego, bo nie znam tak dobrze serialu. Poza tym, będzie po angielsku, bo nie oglądam po polsku

"I just want my cutie mark and I want it now!" (dosłownie: "po prostu chcę mój uroczy znaczek, i chcę go teraz!")

Ok. to może ja dam kolejny cytat...

"Wiemy, że te spotkania miały być tylko dla nas..."

I przypomnę zasady może.

Odgadujemy w jakim odcinku padły te słowa, podając tytuł odcinka po polsku, lub jeśli ktoś nie zna tytułu, opisuje sytuację lub scenę gdzie te słowa zostały wypowiedziane, można nawet dać link do tej sceny, lub screena, (żeby uniknąć zgadywania i strzelania na ślepo). Gdy ktoś zgadnie, podaje w swoim poście kolejny cytat z serialu, lub EG i kolejna osoba zgaduje i podaje swój cytat...  Same cytaty powinny być na minimum kilka słów z racji że serial ma tych odcinków trochę... Jeśli nikt nie odgadnie cytatu po upływie 2 tygodni, to wówczas można podać bez zgadywania swój nowy cytat, to samo tyczy się autora poprzedniego cytatu...  Jeśli ktoś ma jakieś pytania, lub uwagi, to śmiało pisać tutaj lub na pw.

Spoiler

A ja wiem... to było albo coś bardzo podobnego w tym odcinku co CMC uczyły się u Twilight i zamiast tylko naszych małych klaczy to zaczęło się schodzić pół miasta. 
:pinkiesmile:

Dnia 27.10.2019 o 22:17, Starlight Sparkle napisał:
  Ukryj treść

A ja wiem... to było albo coś bardzo podobnego w tym odcinku co CMC uczyły się u Twilight i zamiast tylko naszych małych klaczy to zaczęło się schodzić pół miasta. 
:pinkiesmile:

Tak jest, twoja kolej na podanie cytatu 

DERP, no to ok, ja podam kolejny...

"do jedzenia, do zabawy, do malowania abstrakcyjnych obrazów..."

Nikt nie kojarzy?

Ok, zmieniamy zasady, ja podaję cytat, a wy odgadujecie, kto je powiedział i w jakim odcinku, lub sytuacji...

Tak jest.

A ten cytat?

"Twilight, my ci wyjaśnimy..."

Kto to powiedział i o co chodziło?

Spoiler

Są to słowa CMC. Dziewczyny chciały iść na skróty, zamiast porządnie się przygotować, do tego czego uczyła ich Twilight

Tak.

Nowy cytat.

"hej znaczkowa ligo, my chyba mamy problem"

Spoiler

Również CMC. Słowa te, padają w odcinku "Znaczków nasza wina", gdy dziewczyny wraz z Gabby, starają się ustalić, jaki jest jej talent. I za co ewentualnie mogłaby dostać znaczek.