Jump to content

[Konkurs] Wigila Serdeczności


D.E.F.S
 Share

Recommended Posts

Witajcie kochani. Do świąt zostało już naprawdę nie wiele. Sunset Shimmer ma zaś ogromny dylemat. Twilight Sparkle i jej przyjaciółki z Liceum zaprosiły Sunset na Wigilię. W tym samym czasie, w Equestrii odbywa się uroczysta wieczerza z okazji

"Wigili Serdeczności". Tu zaproszenie przyszło prosto od Księżniczki Celestii. Waszym zadaniem jest rozwiązanie tego konfliktu i przedstawienie go w formie opowiadania.

 

 

1. Limit słów - minimum 1000. Górnej granicy brak.

2. Termin oddawania prac - 23:59:59 31.12.2019

3. Opowiadania muszą być w klimacie MLP/EqG

4. Formatem obowiązującym jest wysyłanie linków do google docs w których będą prace.

1 link = 1 fanfik. Przypominam, że po opublikowaniu opowiadania nie można dokonywać w nim żadnych zmian, dlatego proszę o wyłączenie opcji komentowania/edycji aż do ogłoszenia wyników. Jednocześnie prace można publikować w dziale po zakończeniu terminu ich wysyłania, ale nie przed ogłoszeniem wyników.

5. Tagi - dowolne, zarówno w liczbie jak i w rodzaju (z wyłączeniem gore/clop). Przypominam, iż tu w konkursie, nie trzeba umieszczać tagów obowiązkowych - one wchodzą dopiero przy normalnej publikacji. Aczkolwiek jakiekolwiek tagi są wymagane, byśmy mogli na ich podstawie poprawnie ocenić opowiadanie.

6. Możemy oddać jedno opowiadane.

7. Prace które przekroczą limit słów, będą zawierać elementy gore/clop, zostaną poddane korekcie przez osoby trzecie lub zostaną wysłane po terminie podlegają natychmiastowej i nieodwołalnej dyskwalifikacji.

8. Trzy najlepsze opowiadania zostaną nagrodzone. 

9. Skład Sędziowski : Darth Evill

10. Przystępując do konkursu, uczestnicy w całości akceptują powyższe postanowienia.    

 

A więc na co czekacie...

Edited by D.E.F.S
Link to comment
Share on other sites

Kwestia jest bardziej złożona. Sam  list w normalnej sytuacji nie jest dla mnie problemem. Problemem jest sama sytuacja i specyficzny ciąg powiązań między postaciami. Dawno już bym pisał, gdyby nie ta kwestia. Zdradzę nawet nie więcej  o co mi chodzi. Nie w sposób fabularny, lecz raczej w zdaniach.

Edited by Król Etirenus
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie zdążę napisać  tekstu na konkurs (napiszę go dopiero jutro), ale mimo tego dam go w tym temacie (jakby był w konkursie). Pozdrawiam i niech wygra najlepszy. No i życzę całemu forum wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku 2020. Dużo tekstów, mało błędów , rozwoju , oraz więcej unserów, a administracji, jak najmniej kłopotów technicznych, i tych związanych z użytkownikami.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Król Etirenus napisał:

Nie zdążę napisać  tekstu na konkurs (napiszę go dopiero jutro), ale mimo tego dam go w tym temacie (jakby był w konkursie). 

Nie lepiej dać go do działu z opowiadaniami? Dzięki temu przeczyta go więcej osób. Poza tym, twój tekst i tak nie weźmie udziału w konkursie

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...