Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Cóż  dawno nic nie pisałem do działu fanfików , ale tym razem nie będzie to fanfik z gatunku epiki, lecz tomik wierszy :). Pomysł na niego zrodził się w sumie po obejrzeniu odcinka o Legendzie Sonambuli i powstawał etapami najpierw powstała wierszowana wersja  tej właśnie legendy, by po około roku powstał  wiersz o Meadowbrook oraz wiersz o Rockhoofie, potem znowu kilku miesięczna przerwa i  pojawiły się wiersze o Magnusie oraz Mistymane, natomiast wiersze  Starswilu Brodatym i Stygianie czekał pól roku r na przyjęcie obecnej w tomiku formy,  Poświeciłem na to dzieło 2 lata i nie żałuję poświęconego mu czasu. Mam tylko nadzieję że wiersze w nim zawarte przypadną komuś do gustu

Filary Equestrii

Edited by Paladyn Zanderson

1 godzinę temu, Paladyn Zanderson napisał:

nie to jest moja własna twórczość

W takim razie tag [PL] jest niepotrzebny, usuń go. Cytując, "Tag [PL]używany wyłącznie do oznaczania tłumaczeń. Nie korzystamy z niego przy opowiadaniach polskich." ;)

eh nie rozumiem tej polityki tagów Dolar mówi by PL dodawać nie ważne czy rłumaczenie czy nie a inni to wyrózniją plus na liiście tagów obowiązkowych ten tag jest, ale dobra usunę go

Na przyszłość w razie wątpliwości po prostu zagląda się do regulaminu działu, tam jest lista tagów i są opisy kiedy używać jakiego.  Zresztą, ta formułka, którą cytowałem w poprzednim poście pochodzi właśnie stamtąd.