Skocz do zawartości

Odratowanie starego arta


Eter

Recommended Posts

Hej ho :)
Już kilka ładnych lat temu dostałem fajnego arta w formie papierowej, niestety uległ zniszczeniu / zaginął i jedyne co mi pozostało po nim to jego zdjęcia.

Czy jest ktoś, kto na podstawie zdjęć jest w stanie odtworzyć tego arta w digitalu lub odmalować go? Naturalnie odwdzięczę się za to :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj kolegi @fallout152 obrażać, ale ciężko mi uwierzyć, że to wyostrzyłeś :rd2:. W każdym razie, niech trochę magii Photoshopa się stanie :X! Ostrzejsze, bo teraz o wiele lepiej widać lineart, bo nadal miałem wrażenie, że jest bardzo rozmazany. Następnie bawienie się nasyceniem odpowiednimi obszarami - pewną poprawkę na światło wziąłem, stąd musiałem uważać, aby za bardzo nie podkreślić i nie wydobywać żywszych kolorów, bo w założeniu obraz na pewno jest szarawy a bardziej jaskrawe barwy są, ale nie powinno one krzyczeć w całokształcie. Ostatecznie leciutko się nasycenie podniosło (szanuję pracę robione w akwarelach) . W moim mniemaniu jest z całą pewnością lepiej, również jak ktoś ma zastrzeżenia to pisać mi śmiało ;)

 

Spoiler

HBoicl1.thumb.png.70c8d482bdc6f0a98e5d99d830b41e6f.png

 

  • +1 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...