Jump to content

Odratowanie starego arta

Eter
 Share

Recommended Posts

Hej ho :)
Już kilka ładnych lat temu dostałem fajnego arta w formie papierowej, niestety uległ zniszczeniu / zaginął i jedyne co mi pozostało po nim to jego zdjęcia.

Czy jest ktoś, kto na podstawie zdjęć jest w stanie odtworzyć tego arta w digitalu lub odmalować go? Naturalnie odwdzięczę się za to :)

Nie chcę tutaj kolegi @fallout152 obrażać, ale ciężko mi uwierzyć, że to wyostrzyłeś :rd2:. W każdym razie, niech trochę magii Photoshopa się stanie :X! Ostrzejsze, bo teraz o wiele lepiej widać lineart, bo nadal miałem wrażenie, że jest bardzo rozmazany. Następnie bawienie się nasyceniem odpowiednimi obszarami - pewną poprawkę na światło wziąłem, stąd musiałem uważać, aby za bardzo nie podkreślić i nie wydobywać żywszych kolorów, bo w założeniu obraz na pewno jest szarawy a bardziej jaskrawe barwy są, ale nie powinno one krzyczeć w całokształcie. Ostatecznie leciutko się nasycenie podniosło (szanuję pracę robione w akwarelach) . W moim mniemaniu jest z całą pewnością lepiej, również jak ktoś ma zastrzeżenia to pisać mi śmiało ;)

Spoiler

HBoicl1.thumb.png.70c8d482bdc6f0a98e5d99d830b41e6f.png

• Upvote 1
  • Thanks 1