Jump to content

Znaczek Zecory


Rapony
 Share

Recommended Posts

Każdy z nas chyba zauważył, że Zecora ma znaczek. Ponieważ jednak nie przedstawia on jej talentu (leczenie kucyków) tylko znak plemienny, bardzo możliwe, że to coś glębszego.

 

Sama Zecora jest tak tajemnicza i intrygująca, że teraz, po zakończeniu serialu nadal mało o niej wiemy. A ten znaczek... Nie wiem już sama czy nazywać go znaczkiem. W każdym razie, jest dziwny. Dlatego daje wam  możliwość pisania swoich poglądów.

 

Link to comment
Share on other sites

@Rapony mam do Ciebie jedną uwagę. Regulamin Działu Zecory zabrania tworzenia nowych tematów bez uprzedniej konsultacji z opiekunem. Pamiętaj o tym tak na przyszłość. Ale temat jest ok, więc niech zostaje.

 

A co do znaczków... Jako zebra i znajoma Zecory twierdzę, że zebry nie mają Uroczych Znaczków, tylko Glify Przeznaczenia, które są mniej dosłowne, bardziej symboliczne i z którymi pasiaki się już rodzą.

 

Serial niestety nie daje zbyt wielu informacji o zebrach. Jest jedna Zecora i tyle. Obawiam się, że Hasbro bało się oskarżeń o rasizm. A szkoda, wielka szkoda. Choć z drugiej strony... Dzięki temu łatwiej tworzyć swoje własne głowodziała i pisać fanfiki.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...