Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sun

Książkowe wydanie Smoczych Łez oraz dodruk Antropologii

Recommended Posts

Sporo czasu minęło od poprzedniego wydania. Było to związane trochę z lenistwem moim, trochę z niemożnością zdecydowania się na konkretny fanfik, trochę z pracą i trochę z ciekawymi czasami, w których przyszło nam żyć. Ale nadejszła wreszcie chwila, że zebrałem się do kupy, zebrałem materiały i coś dla was wyczarowałem. Tym razem będą to Smocze Łzy. Taka stara i spora epopeja o dorośniętym Spie'u. Z resztą, chyba wszyscy słyszeli o tym, słynnym fiku. 2 oskary na forum i masa pozytywnych komentarzy. 

Wydanie będzie 2 tomowe, po jakieś 530 stron każdy. Oprawa oczywiście miękka i klejona, format A5 (tak jak zawsze). Grafik na okładki jeszcze nie ma, ale są w trakcie załatwiania. Jak tylko będą (a zapewne będą na ostatnią chwilę), to je tu pokażę. Całość wyjdzie dość tanio, bo 50zł. 

 

Do tego będzie można się zaopatrzyć w Antropologię, jak ktoś jeszcze nie ma. W cenie 23zł. 

 

Zamówienia zbieram do 4.11.2020. Do tego też dnia czekam na wpłaty, lub potwierdzenia przelewu. 

 

Wysyłka (paczkomtem, lub pocztą), będzie realizowana partiami (bo praca, życie i w ogóle) i nastąpi po odebraniu książek z drukarni (czyli zapewne po 18.11). Więc wszystko powinno dotrzeć przed przedświątecznym szczytem. 

 

Formularz

 

A tu znajdziecie numer konta i kilka standardowych informacji

 

Regulamin

 

Zachęcam do zamawiania i zadawania pytań. Jakbym zapomniał czegoś powiedzieć, jakaś, dobra dusza zaraz mi przypomni

 

I jako, że dawno temu była ankieta, co warto wydać, to w spoilerze poniżej kilka odpowiedzi na pytania, które mogą się wam nasuwać

Spoiler

W kwestii wydań:

- Tak, smocze łzy wygrały w ankiecie na nowe wydanie. 

- z pozostałych tytułów w ankiecie, wysoko były Zegary (ale autor nie dał zgody na ewentualne wydanie) i Krwawe Słońce. 

- Z tytułów proponowanych przez as, znów wysoko było Project Horizons. Czytałem całość i mam wątpliwości, czy wydanie tego to dobry pomysł. Choć nie powiem, pięknie by wyglądało na półce. 

W kwestii dodruków:

- W zasadzie, Antropologia nie wygrała z Past Sins, ale wybrałem ją z dwóch powodów:

     - Pojawiło się nowe opowiadanie Pena Stroka, które być może wartoby umieścić w ,,opowiadaniach" (które najchętniej też bym dodrukował razem z sinsami). Ale to wymaga rozwiązania kilku kwestii (w tym, jak je dostarczyć posiadaczom pierwszego wydania opowiadań).

     - Zastanawiam się nad tym, czy nie dałoby się zaktualizować tłumaczenia sinsów do wersji 2.0 i ile by to ewentualnie zajęło. 

- Już nie raz odkładałem dodruk fallouta. Obecnie odstraszyły nie te ,,ciekawe czasy", oraz fakt, że jednoczesne zamówienie Łez i Fallouta mogłoby drastycznie nadwyrężyć niejeden budżet. Postaram się w przyszłym roku doprowadzić fallouta do sukcesu

Spoiler

Oraz nie łączyć go z prawdopodobnym, choć nie pewnym wydaniem Crisisa

 

 

 

 

Edited by Sun
  • Upvote 1
  • Like 1
  • DEJ! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem okazję czytać, jak i słuchać nagranego kiedyś na YT audiobooka. Cieszę się, że ten fanfik został doceniony i doczekał się wydania papierowego i gdyby nie moja lokalizacja - konieczność wysyłki do USA - może i sam bym zamówił.

A autorowi wątku bardzo dziękuję za inicjatywę wydawania książek w Polsce i promocji fanfików. Forma papierowa to naprawdę wyraz uznania dla takiego dzieła. Bądź co bądź, amatorskiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, Rockhoof napisał:

Miałem okazję czytać, jak i słuchać nagranego kiedyś na YT audiobooka. Cieszę się, że ten fanfik został doceniony i doczekał się wydania papierowego i gdyby nie moja lokalizacja - konieczność wysyłki do USA - może i sam bym zamówił.

Wysyłka do usa jest jak najbardziej możliwa, tylko niestety będzie kosztować. 64zł, jeśli dobrze widzę na stronie poczty polskiej. Nie wstawiłem do formularza opcji wysyłki zagranicznej tylko dlatego, ze dotychczas miałem jednego klienta zagranicznego i założyłem, ze jak komuś zależy, to zwyczajnie zapyta (nie gryzę). Więc jak chcesz, to nie ma problemu z wysyłką do USA, tylko kwestia czasu i pieniędzy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...