Skocz do zawartości

Equestria Times nr 44-45 (07/2021)


Cahan

Recommended Posts

5Nzhkau.jpeg

 

Hej, pierożki!

Dawno nas nie było, a to dlatego, że pracowaliśmy nad nową szatą graficzną. Wracamy do Was jako czasopismo popkulturowe, więcej dowiecie się ze wstępniaka.

Nie przedłużając - w środku znajdziecie recenzję "Cyberpunka 2077" i będziecie mogli się pośmiać z cierpienia M.C. Dla równowagi Solaris opowie o dobrej grze, wiem, bo słuchałam jak się nad nią rozpływał, a mowa o "Immortals: Fenyx Rising". Malvagio opowie Wam o "Blasphemous", a ja czemu się z nim nie zgadzam i czemu "Vigil: The Longest Night" to lepszy wybór. Odkryjecie co Gray myśli o "Simsach", a uwierzcie mi, jest specjalistką.

Poznacie też taki cudowny serial jak "Przeznaczenie: Saga Winx" oraz co się wydarzyło w ostatnim sezonie "Sabriny". Dowiecie się też, czy możecie puszczać dzieciakom "Kumbę" i przy tym nie oszaleć.

Ale nie samymi recenzjami człowiek żyje, prawda? Hefcio zdradzi Wam grzechy polskiej fantastyki, a Dex opowie o mikrofonach. 

To i dużo, dużo więcej, tylko u nas!

Linki:

numer issu: https://issuu.com/equestriatimes/docs/044-045

numer GD: https://drive.google.com/file/d/1scE2qTk3somUuLdSZrwh7R31ZNj8kpkX/view

  • +1 3
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2021 o 18:30, Cahan napisał:

Poznacie też taki cudowny serial jak "Przeznaczenie: Saga Winx"

Zamierzam go obejrzeć od dłuższego czasu, ale jakoś go nie mogę znaleźć ostatnio, nie mniej czytając wasze recenzje, widzę już że Bloom jest tu zupełnie inną osobą niż w oryginale. Do tego w oryginale ona też stanowiła główną postać, to jednak reszta postaci zwłaszcza jej kumpele ze szkoły nie stanowiły tylko tła do interakcji z Bloom... Zatem już widzę, że nie powala ten aktorki serial.

Z ciekawostek już widziałem, że robią aktorską wersję "Małej Syrenki" w roli Ariel wystąpi Halle Berry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...