Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Cahan

Equestria Times nr 44-45 (07/2021)

Recommended Posts

5Nzhkau.jpeg

Hej, pierożki!

Dawno nas nie było, a to dlatego, że pracowaliśmy nad nową szatą graficzną. Wracamy do Was jako czasopismo popkulturowe, więcej dowiecie się ze wstępniaka.

Nie przedłużając - w środku znajdziecie recenzję "Cyberpunka 2077" i będziecie mogli się pośmiać z cierpienia M.C. Dla równowagi Solaris opowie o dobrej grze, wiem, bo słuchałam jak się nad nią rozpływał, a mowa o "Immortals: Fenyx Rising". Malvagio opowie Wam o "Blasphemous", a ja czemu się z nim nie zgadzam i czemu "Vigil: The Longest Night" to lepszy wybór. Odkryjecie co Gray myśli o "Simsach", a uwierzcie mi, jest specjalistką.

Poznacie też taki cudowny serial jak "Przeznaczenie: Saga Winx" oraz co się wydarzyło w ostatnim sezonie "Sabriny". Dowiecie się też, czy możecie puszczać dzieciakom "Kumbę" i przy tym nie oszaleć.

Ale nie samymi recenzjami człowiek żyje, prawda? Hefcio zdradzi Wam grzechy polskiej fantastyki, a Dex opowie o mikrofonach. 

To i dużo, dużo więcej, tylko u nas!

Linki:

numer issu: https://issuu.com/equestriatimes/docs/044-045

numer GD: https://drive.google.com/file/d/1scE2qTk3somUuLdSZrwh7R31ZNj8kpkX/view

• Upvote 3
  • Like 2

Dnia 12.07.2021 o 18:30, Cahan napisał:

Poznacie też taki cudowny serial jak "Przeznaczenie: Saga Winx"

Zamierzam go obejrzeć od dłuższego czasu, ale jakoś go nie mogę znaleźć ostatnio, nie mniej czytając wasze recenzje, widzę już że Bloom jest tu zupełnie inną osobą niż w oryginale. Do tego w oryginale ona też stanowiła główną postać, to jednak reszta postaci zwłaszcza jej kumpele ze szkoły nie stanowiły tylko tła do interakcji z Bloom... Zatem już widzę, że nie powala ten aktorki serial.

Z ciekawostek już widziałem, że robią aktorską wersję "Małej Syrenki" w roli Ariel wystąpi Halle Berry.