Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Cahan

Equestria Times nr 47 (09/2021)

Recommended Posts

oGkMXGx.jpeg

Witajcie, bambaryłki!
Przed wami nowy numer Equestria Times skupiony głównie na "Diunie". Ale znajdziecie tu też przepisy na naleśniki z jagodami, gołąbki, które sprawią, że Wasze babcie wylecą z bamboszy, tekst o reprezentacjach mniejszości w popkulturze, recenzje Suicide Squad, Niche i wiele innych ciekawych tekstów.

W kwestii zmiany okładki - niestety, ale omyłkowo wykorzystaliśmy skradzioną grafikę, biorąc złodzieja za autora. Dlatego ją zdjęliśmy przynajmniej dopóki autor nie zgodzi się byśmy jej użyli.
Edited by Cahan
  • Upvote 1

I pomyśleć, że zakładałem że to pismo skończy się po roku, góra dwóch. Biorę się za lekturę, bym się nie spodziewał. Obiecałem kiedyś Black Scrollowi, że przeczytam jeszcze jakieś wydanie. Albo mi się coś w zwojach popierniczyło...

Pozdrawiam zespół redakcyjny, czytelników i tych co pamiętają konferencje ET na GG... :rainderp:

Edited by Arjen
  • Upvote 2
  • Like 2

6 godzin temu, Arjen napisał:

I pomyśleć, że zakładałem że to pismo skończy się po roku, góra dwóch. Biorę się za lekturę, bym się nie spodziewał. Obiecałem kiedyś Black Scrollowi, że przeczytam jeszcze jakieś wydanie. Albo mi się coś w zwojach popierniczyło...

Pozdrawiam zespół redakcyjny, czytelników i tych co pamiętają konferencje ET na GG... :rainderp:

O ch*j Arjen żyje :rainderp:

Oczywiście że żyje, Noc jest wieczna :lunaeye: Ciśnij im tam z korektą, w tych czasach poprawnie napisany tekst cieszy podwójnie, a ja zawsze kibicowałem grammar nazi, w sumie sam chyba takowym jestem :D

Nie powiem że jestem z was dumny, bo ch*** przyłożyłem a nie cegiełkę do ET, ale dobrze pamiętam że istniał tam taki... osobny mikroklimat. I to jest fajne. Dobrze was widzieć razem słodziaki, now kiss :rainderp:

Edited by Arjen

46 minut temu, Arjen napisał:

bo ch*** przyłożyłem a nie cegiełkę do ET

Sprawdziłem, 3 numery dla Brohoofa. Tak, mamy aktualizowaną listę xD

12 godzin temu, Arjen napisał:

Obiecałem kiedyś Black Scrollowi, że przeczytam jeszcze jakieś wydanie. Albo mi się coś w zwojach popierniczyło...

Jestem w redakcji może z trzeci numer, ale miło, że mnie jeszcze kojarzysz :pinkiesmile: 

(Szkoda że nie z tej rzeczy, z której się kojarzymy xD)