Skocz do zawartości

Gdzie obejrzeć?


Recommended Posts

Hej, pisze do was z pytaniem gdzie oglądaliście kuce? Sam zakończyłem swoją przygodę z MLP kilka lat temu gdy jeszcze nadawany był 3 sezon. Kilka dni temu, zupełnie bez powodu wpadła mi do głowy piosenka "I've got to find a way" i cholibka chyba zacznę od nowa oglądać kucyki ;)

Sęk w tym że niezbyt wiem gdzie. Samemu posiadam jakieś 3 sezony na dysku, ale co dalej? Na netflixie widziałem że jest więcej sezonów jednak serial jest zdubbingowany albo bez napisów. Nie mówię, że dubbing jest zły - po prostu mi nie leży i z sentymentu wolę oryginalne głosy.

 

Będę wdzięczny za wszelkie poszlaki odnośnie możliwości zdobycia wszystkich sezonów z napisami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trudno jest obejrzeć... część odcinków znajdziesz na youtube, a część na innych serwisach. Ja jak oglądałem, to właśnie musiałem szukać konkretnych, a potem jak była jeszcze ta stronka z wszystkimi, to można było pobrać i komu się udało, to ma fajną pamiątkę z tamtych czasów, bo netflix ma chyba tylko 5 sezonów. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Starlight Sparkle.

Na YouTube jest część na (chyba) oficjalnej stronie i są dodawane nowe, ale nie numerują.

A na Netflix'cię jest tylko do piątego sezonu. Może dodadzą resztę.

Przed chwilą sprawdziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...