Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Fragin

< Apple Bloom > Rozmowy na temat odpowiedzi

Recommended Posts

Hehe ja na temat odpowiedzi o NCMC. Drobnym maczkiek pod obrazkiem wyczytalem pewna informacje i uwazam ze to jednak swietny pomysl pozdrawiam Lider NCMC

Żeby nie było wątpliwości - dopisek był na temat stworzenia gifa.

A to przepraszam. Jesli CMC beda potrzebowaly pomocy, Nowa Liga zawsze pomoze :derp2:

Witam, mam zagwozdkę, jeśli przeginam z ilością pytań, to proszę o napisanie mi o tym ......xD Pozdrawiam BiP :)

Nie, nie, nie ma problemu. Przepraszam za brak odpowiedzi, w ten weekend się znajdą. Jestem bardzo wdzięczny za każde z pytań. Mam problemy z siecią od jakiegoś czasu.

Przepraszam wszystkich za brak  odpowiedzi, ale prawdopodobnie już w weekend się pojawią. Być może część  będzie tekstowa aby nadrobić zaległości. Tutaj miałbym też pytanie do was - czy podobają wam się odpowiedzi obrazkowe, czy coś w nich zmienić? Przypomnę o tym pytaniu także w najnowszych odpowiedziach. 

czy podobają wam się odpowiedzi obrazkowe

Mnie się podobają i to od bardzo dawna Szefie, tylko intensywność odpowiedzi jest ciut za mała...

UWAGA!

Jak będzie duuużo pytań to ustalę termin kiedy Apple Bloom będzie odpowiadała na wasze wszelakie pytania. Prawdopodobnie będą one się pojawiały co tydzień. (Wiecie... szkoła) Mam nadzieje, że nowe odpowiedzi Apple Bloom się podobają. Liczę na to, że będzie ich coraz więcej. 

Pozdrawiam.

Phinbella Flynn

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...