Skocz do zawartości

kochamMLP i spółka (czyli moje little rysunki)


kochamMLP

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Przeglądając sobie tak twoje rysunki przyznam że naprawdę masz fajną kreskę ;) Styl naprawdę super i trzymaj tak dalej ;):D

Wiem :ming: XD huhuhu *-* Dziękuje ,naprawdę :) !!!


Zdjęcia robisz kamerką internetową ? :lyra2:

Nogalik - Nie będę zaprzeczała ,owszem robię ,robię ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przejrzałam twoje prace i powiem tak: Jeśli chodzi o kucyki, to masz do nich rękę, bardzo ładnie Ci wychodzą :) Kolorowanie tez idzie Ci dobrze (bardzo podoba mi się pokolorowana Derpy). Szkoda tylko, że nie masz skanera, bo na tych zdjęciach słabo widać ^^" Co do ludzi (chodzi o Human Luna) to masz ładny styl, ale jedna moja rada: popracuj nad proporcjami. Przy niej mam wrażenie, że ma za krótkie nogi, a stópki na pewno ma za małe. Wiem, że można mieć zamiar taki, żeby stópki/ręce/cycki były większe/mniejsze, ale to musi być widać, że "o to cho, bo to taki styl", a tu czuję, że tak być nie miało :) Ale jej włosy bardzo mi się podobają :D Podsumowując, rysujesz ładnie, ale może być lepiej! Wierz mi wiem co mówię, jak patrzę na swoje rysunki z przed 2-3 lat to nie wierzę, że to moje x)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarownica

Przyczepię się trochę: Niektóre z kucyków mają za duże bądź za małe części swojego ciała, a grzywy i ogony są mało proporcjonalne do tego, jakie są na prawdę. Jak już kolorujesz to staraj się utrzymać rzeczywiste kolory, bo grube linie a słaba kredka psują efekt rysunku, Nie przejmuj się tym co JA piszę... lubię się czepiać, czego w sobie nie lubię. Ale nie trać ambicji! Trening czyni mistrza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, że lubisz krytykę, od tego się lepiej rysuje :D Już pisałem, że rysunki są fajne, jeśli mam się czepiać to mogę tylko powtórzyć, że czasem grzywy i ogony mają złe proporcje, a wszystkie drobne błędy najlepiej widzi autor/autorka, więc pewnie i tak sama najlepiej wiesz co jest nie tak ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...