Skocz do zawartości

kochamMLP i spółka (czyli moje little rysunki)


kochamMLP

Recommended Posts

Fatalna to mało powiedziane xD

No wiesz z jednej strony nie jest tak źle z tą jakością, a z drugiej pisanie "soczystych" wypowiedzi byłoby nie stosowne. Jakość zdjęcia wynika z aparatu, czy skanera więc pewnie kochamMLP na razie robi zdjęcia takim aparatem jaki jest dostępny, dlatego warto tylko delikatnie wspomnieć o jakości. Rozpisując się na ten temat poniekąd przeczę własnym słowom :facehoof:

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, mianowicie grającej Octavii brakuje smyczka, trochę dziwnie to wygląda. Dodam jeszcze, że warto popracować nad samą wiolonczelą, no ale sama Octavia wyszła bardzo dobrze.

Nie mogę się doczekać następnych rysunków.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No wiesz z jednej strony nie jest tak źle z tą jakością, a z drugiej pisanie "soczystych" wypowiedzi byłoby nie stosowne. Jakość zdjęcia wynika z aparatu, czy skanera więc pewnie kochamMLP na razie robi zdjęcia takim aparatem jaki jest dostępny, dlatego warto tylko delikatnie wspomnieć o jakości. Rozpisując się na ten temat poniekąd przeczę własnym słowom :facehoof:

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, mianowicie grającej Octavii brakuje smyczka, trochę dziwnie to wygląda. Dodam jeszcze, że warto popracować nad samą wiolonczelą, no ale sama Octavia wyszła bardzo dobrze.

Nie mogę się doczekać następnych rysunków.....

No cóż, kamerki internetowe już tak mają - Bardo pikselują obraz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczę nadmienić dwie rzeczy .... 1.Rysunki są nie dokładne ponieważ to szkice ...mogę je w każdej chwili poprawić ! A co do Oktavii ...szkoda gadać ...moja nierozwaga nie zna granic ... Bardzo przepraszam ...za tą pomyłkę ...która mnie hańbi jako fana MLP ... czysta głupota -_- 2.67k masz owszem racje ...kamerka jest taka a nie owaka ...mam więc korzystam ,po grzyba kupować nową ?? Lepszy rydz niż nic ! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...