Skocz do zawartości

Następne rysunki MLO, złamanego grosza nie warte.... ^^


MLO_pl

Recommended Posts

Nawiązując do rysunków na PC, używasz tabletu? I jakiego programu?

Hmmm...

W pewnej części sam odpowiedziałeś sobie na pytanie...

Ale z chęcią odpowiem, otóż wszystkie (graficzne)rysunki są wykonane na zwykłym PC za pomocą myszki, z tego względu iż nie posiadam żadnego panelu graficznego czy nawet tabletu... :D

A co do programu, to różnie z tym bywa, czasem Photoshop, czasem Gimp, lecz najczęściej SAI...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Aaa, szkoda. Było By ciekawie zobaczyć Cię w digicie, bo myszką, cóż, raczej nie jest to sprzęt stworzony ro rysowania. :rd6: Całkiem niczego sobie tablety, np. Bamboo, potrafią kosztować od 150 zł, więc jeżeli to lubisz, myślę, że były by to dobrze wydane pieniądze. :rd10:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja tam wolę wszystko operować myszką, a tak wgl. to zbytnio nie opłaca mi się tego kupować, ponieważ nie wiem ile jeszcze będę rysować, jak pewnie już zauważyłeś ostatnio przerzuciłem się na rysunki robione długopisem i ołówkiem, no a po za tym raczej mi się on w życiu nie przyda..... Jestę Technikę Samochodowę... :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsza nuda w szkole skłania mnie do rysowania bezsensownych rzeczy....

Więc, narysowałem kucykową wersję "komiksu"?? Nie wiem jak to określić.....

Oooo.... Historyjki, którą zapewne już znacie.....

http://puu.sh/1q2qQ

Hmmm..... Myślę, że to będzie już jeden z ostatnich obrazków jakie wrzucam....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz ładniejsze ;DD Ale mi nie dorównasz HAHAHA ........

Dzięki...

Na twoim miejscu nie byłbym taki pewien, to jest tylko skrawek moich możliwości... (skromność ponad wszystko... :rainderp:)

Powiem Ci że rysowałbym swoje rysunki o wiele lepiej, gdyby mi się chciało i poświęcał na to więcej czasu... Gdyż każdy z moich rysunków zajął mi max 10-20 min., a po ich narysowaniu nie chciało mi się ich poprawiać...

Tak, wiem jestem ogromnym leniem... :derp:


No dobra tutaj macie następne 2. moje prace... xD

http://puu.sh/1rejH

http://puu.sh/1re3m

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hmmm....

Dobra macie tu więcej moich całkowicie durnych rysunków, robionych z niechcenia....

To chyba już moja ostatnia kolekcja jaką wrzucam na forum... Dlaczego??

No bo tak....

Więc:

Wiem że znacie tą wersję, ponieważ na meecie można było takową kupić...

Rysunek całkowicie został wykonany z pamięci i to podczas lekcji...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miesiąc temu napisałeś, że nie umiesz rysować. Ehh... Też chciałbym tak "nie umieć" rysować. Naprawdę niezłe prace, jak widać masz talent. Szczególnie przypadły mi do gustu dwa ostatnie szkice ::fluttershy4:. Nawet spodobały mi się do tego stopnia, że postanowiłem pokolorować jeden z nich. (Mistrzem w tym nie jestem,więc proszę o wyrozumiałość)

Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko :flutterblush: :

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ten ostatni: Takie słodkie oczka średnio pasuję kucnemu wojownikowi, a miecz ma rękojeść nie koniecznie przystosowaną do trzymania w zębach, a tak poza tym to 2 ostatnie mi się bardzo podobają. :twilight4: Obrazisz się jeśli zdigitalizuję któregoś? :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he...

Co do kolorowania to bardzo ładnie, tylko jakbyś mógł pasemka zrobić żółte/złote... xD

Jeżeli można wiedzieć, to czym kolorowałeś??

W porządku potem to poprawie .

A co do programu to : Adobe Photoshop CS5... Tiaa, gdybym potrafił go jeszcze obsługiwać.

Mam nadzieje, że pomimo tego co pisałeś zaszczycisz nas jeszcze swoimi pracami :twilight2:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazisz się jeśli zdigitalizuję któregoś? :fluttershy4:

Jasne, możesz edytować co zechcesz... Czemu by nie... :squee:

Mam nadzieje, że pomimo tego co pisałeś zaszczycisz nas jeszcze swoimi pracami :twilight2:.

Myślę, że raczej już nie będę rysował... Może kiedyś powrócę... (ale wątpię... :rainderp:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...