Skocz do zawartości

My little pony FiM Wersja kinowa


EmoTacoZ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jak ja bym pojechałteż byłaby beka:

Niby "tylko" 16 lat (w styczniu 17) ale mam 2 metry wzrostu, długie (średnie) włosy itp. :D

Ale o to chodzi ! :D Byśmy tam siadli, i tak podekscytowani byli, jakieś teksty typu ' ja nie moge sie juz doczekac ! Bosh, kiedy miną reklamy . . . ' xD

Link do komentarza

Jak ja bym pojechałteż byłaby beka:

Niby "tylko" 16 lat (w styczniu 17) ale mam 2 metry wzrostu, długie (średnie) włosy itp. :D

mi ludzie mówili, że mam 13 lat gdy miałem 10. Atrybuty te same. Człowieku, coś nas łączy?


Ale o to chodzi ! :D Byśmy tam siadli, i tak podekscytowani byli, jakieś teksty typu ' ja nie moge sie juz doczekac ! Bosh, kiedy miną reklamy . . . ' xD

taaa, a pod nami Rhagius i okazuję się, że ma 9 lat XDD

Link do komentarza

mi ludzie mówili, że mam 13 lat gdy miałem 10. Atrybuty te same. Człowieku, coś nas łączy?


taaa, a pod nami Rhagius i okazuję się, że ma 9 lat XDD

Haha :D To by było epickie :P Chętnie bym zobaczył miny rodziców tych dziewczynek, Pewnie jakieś w stylu ' are u fcking kidding me ' xD

Link do komentarza

Tak - byłem w sanatorium z bratem w styczniu (Ciechocinkek:P Mój biedny wyrostek :() myśleli, że nie jesteśmy braćmi tylko tak mówimy i że to ja jestem starszy bo on wygląda na 16 lat(ma 18) a ja mając 16 wyglądam na ponad 20 niby :D Gdzie nie pójdę piwo bez dowodu sprzedają, ale ja nie piję :)

Link do komentarza

Tak - byłem w sanatorium z bratem w styczniu (Ciechocinkek:P Mój biedny wyrostek :() myśleli, że nie jesteśmy braćmi tylko tak mówimy i że to ja jestem starszy bo on wygląda na 16 lat(ma 18) a ja mając 16 wyglądam na ponad 20 niby :D Gdzie nie pójdę piwo bez dowodu sprzedają, ale ja nie piję :)

Przybijesz kopytko ? ;D

Link do komentarza

Kręci nosem

Wolałbym oryginalną... poza tym na pewno kinowa wersja też będzie! Grunt, by nie była w 3D... bo szału dostanę.

W 3D byłoby strasznie uuu, nightmare moon w 3D *-*

@Ja mam 100km do wrocławia, mieszkam w łódzkim, więc albo wrocław, albo Łódź, ale i tak musimy czekac, aż cokolwiek zrobią :D

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...