Skocz do zawartości

Audiosurf


Skutalu

Recommended Posts

Witajcie moi drodzy!

Nie wiem czy kiedyś stworzono taki topic, jednak nie miałem zbytnio czasu na znalezienie takiego wątku.

Audiosurf to gra muzyczno-zręcznościowa polegająca na prowadzeniu statku kosmicznego przez trój-torowy pas, na którym są porozstawiane bloczki: szare i kolorowe.

Naszym zadaniem jest zbierać TYLKO I WYŁĄCZNIE te kolorowe, za nie są punkty i bonusy.

Gra wydaje się prosta, dopóki się w to nie zagra. Bowiem plansza jest generowana na podstawie samego rytmu utworu a więc mozna od razu uruchomić każdy plik mp3, ogg i inne popularne formaty audio.

Na koniec chciałbym zaprezentować gameplay utworu Aviators - Loyalty:

Zachęcam do umieszczania w tym wątku swoich wyników z gry ;)

Powodzenia... :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. Fajny temat. Czasem w to gram. Na wstępnie mam pytanie. Czy Tobie działa ranking on-line? Bo mnie za nic w świecie... Kupiłem oryginała i nic :twilight3:

Nie, mnie ranking on-line nie działa ale to z pewnych (mnie znanych) powodów.

A rejestrowałeś się tam a potem zalogowałeś?

Wiem, że to głupie pytanie ale niektórzy o tym zapominają xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This Game is EPIC! Tylko mam takie jedno pytanie a mianowicie mam wadę wzroku i niektórych kolorów nie odróżniam od szarego. I pytanie polega na tym czy jest jakaś opcja (Skin Ewentualnie) Który by ustawił że podczas gry jest tylko 1 kolor i szary lub coś w ten deseń?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This Game is EPIC!

Tylko mam takie jedno pytanie a mianowicie mam wadę wzroku i niektórych kolorów nie odróżniam od szarego.

I pytanie polega na tym czy jest jakaś opcja (Skin Ewentualnie) Który by ustawił że podczas gry jest tylko 1 kolor i szary lub coś w ten deseń?

Nie słyszałem o czymś takim, jednak kolega mi mówi że są skiny do gry.

Wpisz sobie w google Audiosurf skin. Być może to ci pomoże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

O bardzo ciekawy temat moim zdaniem,bo gra niby wydaje się prosta ale jednak taka nie jest,ale to jeszcze zależy jaki utwór się gra itp.No a przechodząc do samej gry,jest bardzo fajna i czasem zdarza mi się w nią grać.Ale no nie jestem jakiś mega świetny w tą grę xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra po prostu miażdży system ;3 A myśleliście o jakich bardziej zorganizowanych rozgrywkach? Np. raz na dwa dni jest jakiś utwór i wszyscy wrzucamy swoje wyniki z tego właśnie utworu. Można by założyć do tego osobny temat, co wy na to? Zasady byłyby takie: ktoś wyznaczony (nie wszyscy, bo będzie spam, ale można dawać sugestie ;>) wstawia link do utworu muzycznego na youtube, wrzucie czy może jakimś hostingu (mnie to wsio). Utwór ściągamy (chodzi o to, żeby każdy miał DOKŁANIE to samo). Następnie gramy. W trybie "ninja mono" (chyba najpopularniejszy - można też zrobić inne kategorie jak ktoś chce...) oraz robimy screen wyniku. I nie kłamiemy tylko ładnie się bawimy (idealista ze mnie, prawda?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od utworu... niektóre są naprawdę za proste na ninja pro i byłoby trochę nudno. Co do tych innych, rzeczywiście kogoś może frustrować walenie w szarego co chwilę ;> Poziom trudności można ustalać dla każdego kawałka osobno ;3 Ja gram na ninja mono i chyba tylko raz udało mi się przejść coś w miarę dokładnie, co wcale nie psuje mi zabawy ;3 Z dobrych rad wujka Ojtama: rozluźnij się i bez gwałtownych ruchów myszką. Wystarczą drobne, ale nie bądź spięty... Kto by się zajął tymi rozgrywkami? Tylko żeby dawać zróżnicowane utwory, nie tylko z jednego gatunku muzycznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech znajdzie się jedna osoba do której będą ludzie wysyłali utwory do pewnego czasu oczywiście. Kiedy czas minie to będziemy brali PO JEDNYM utworze od każdej osoby kierując się od osoby, która najwcześniej wysłała PW do osoby ostatniej (i w tej kolejności będzie się grało utwory). Co ty na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ja w sumie nie pamiętam w ile to gram,ale już trochę czasu będzie.Osobiście wolę grać na klawiaturze w tą grę.No to chyba tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany przez was nagrałem dwa filmiki + jeden z Symphony. Niestety framerate nie przekroczył 19-20 klatek co "trochę" utrudniało grę. Pomijam fakt, że cienki jestem w te klocki :lyra3: Gdy tylko wrzucę filmy na YT zaktualizuję post.

http://www.youtube.com/watch?v=YJVRm3us0vQ

http://www.youtube.com/watch?v=BSc-SS5TRrg

I bonus w postaci Symphony (uwaga, to pierwszy etap po ukończeniu samouczka więc nie miałem żadnych broni, power upów ,mocniejszych przeciwników etc)

http://www.youtube.com/watch?v=kVdwCip32vE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bonus w postaci Symphony (uwaga, to pierwszy etap po ukończeniu samouczka więc nie miałem żadnych broni, power upów ,mocniejszych przeciwników etc)

Co to za gra w tym twoim ostatnim filmiku?

Pierwszy raz widzę takową, możesz dać link do pobrania (na PW, ponieważ zapewne jest to nielegalne źródło jak znam życie)

Byłbym mega wdzięczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za gra w tym twoim ostatnim filmiku?

Pierwszy raz widzę takową, możesz dać link do pobrania (na PW, ponieważ zapewne jest to nielegalne źródło jak znam życie)

Byłbym mega wdzięczny

Ta ostatnia to Symphony - dostępna na STEAMie lub GOG oraz wszelkiego rodzaju Świnkach Morskich i innych takich. Ja mam oryginał na Stramie i nie żałuję. Za jakiś miesiąc będzie pewnie świąteczna wyprzedaż więc będzie można ją kupić za przysłowiowego "piątaka".

PS. Ustawiłem minimalne detale, żeby w ogóle dało się grać z Frapsem w tle.

EDIT. Jak nie kijem to pałką. W drugiej części filmiku nie ma dźwięku :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...