Skocz do zawartości

Left 4 Dead (1 i 2)


Nikern

Recommended Posts

Witam. Jak widać będziemy mówić tu o serii Left 4 Dead. Przyznam że ostatnio za namową brata kupiłem tę grę na steamie (przecena z 15 euro na 3 była dobrą okazją) i bardzo ona mi się spodobała. Nie ma to jak siekanie całych hord zombiaków :rainderp: Jakie jest wasze zdanie na temat tej gry? A może ktoś ma ochotą na wspólne wyrzynanie nieumarłych w imię Equestrii? :fluttershy5: Piszcie P.S Mój nick na stimie: Nikern :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka epicka! Bardzo fajnie się gra, ale tylko ze zgraną ekipą, gdzie wszyscy są ogarnięci, nie rushują i wszyscy są na mikro. Z wesołą kompanią skleconą na biegu z przypadkowych, niedoświadczonych osób lub trolli może być nieciekawie...no i dochodzi nuda po pewnym czasie, jeżeli nie gra się na modach i custom mapkach( a te potrafią być nieziemskie). Kiedyś preferowałem 1 od 2(za klimat), ale obecnie 2 ma to co 1+jeszcze więcej, więc jest zdecydowanie lepiej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lefciora fajnie gra się tylko ze znajomymi + voice chat, inaczej jakoś mnie to nie bawi. Randomowi ludzie w kontrach zazwyczaj uciekają gdy przegrywają, psując przy tym zabawę. Jak znowu ściągnę lefta to chętnie zagram z wami, kontra albo realizm expert kampania (inaczej nie ma zabawy). Jutro powinienem już mieć wieczorem pobrany. Nick na steam Syskol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę (dwójkę) kupiłem w promocji dla modów, ale niestety ta gryzie się z moją zintegrowaną kartą dźwiękową. Mimo to pograłem trochę. Przy odrobinie cierpliwości można zrobić z niej Left 4 Ponies i mieć niezły ubaw (CMC jako Boomer rozbrajają) :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...