Skocz do zawartości

Rysunki moje i mam nadzieje że nie tylko ;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 694
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jak się śmigła kręcą to widzisz tylko rozmazany cień, wiec dobrze jest narysowane. Czasami się zdarza, ze wirnik wygląda jakby "stał" w miejscu.

Nie jestem aż tak głupi. Tylko ten cień, o którym wspomniałeś jest tworzony przez całe śmigło. Czyli to, które Guardian narysował jest znacznie za krótkie.

Wygląda to tak jakby wirnik kończył się nad kabiną pilota a jeśli dobrze pamiętam średnica wirnika w UH-1 to 14 m z kawałkiem a odległość wału napędowego od kabiny to

+/- 4 albo 5 metrów. Czyli wirnik powinien wystawać jakieś 3 metry przed kabinę a na rysunku kończy się dokładnie nad nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm... no więc mi też wypada dać jakiś rysunek, cóż. Mam nadzieję, że wytkniecie mi błędy, bym mogła coś ewentualnie poprawić. A i co do Waszych rysunków, są super. ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pinkacz i Twilight... zdaje mi się, że Twi ma zbyt szeroką głowę i oczy(oko) zbyt małe, acz swych własnych prac niestety oceniać nie umiem. Tylko proszę, oceniajcie mnie uczciwie, bo naprawdę chcę wiedzieć, co poprawić. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka niewielkich błędów, jednak nie zmienia to faktu, że rysunek jest świetny. Szczególnie Twi. ;) No i tematyka ciekawa. ^^ Nie ma co, rysunek zasługuje na porządną :muffin:... To znaczy, na porządną ocenę. ;D Edit: Mógłbyś dać jeszcze jakiś rysunek? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały temat przejrzałam. Cóż, poczekam aż z własnej woli coś dodasz. ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Cóż, oko Apple Bloom mi trochę nie wyszło. Na drugim obrazku jest mój OC, klacz ziemna o imieniu Cheerful Lullaby, a na końcu pierwsza Derpy jaką kiedykolwiek narysowałam i niedokładne tło.

Ogólnie każda postać rysowana przeze mnie po raz pierwszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...