Skocz do zawartości

Rysunki moje i mam nadzieje że nie tylko ;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 694
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hehehe... I jest! Mały poradnik jak narysować, w tym przypadku, Rainbow Dash ;D

Dołączona grafika

Ad 1:

Troche wymiarów, bo mogą sie przydać.

Wyjaśnienie symboli :P

a- ok. 1 cm

b- ok. 1 [0,8] cm

c- ok. 2 cm

d- ok. 1 [1,1] cm

e- ok. 1,4/1,3 cm

f- ok. 0,5 [0,6/0,7] cm

g- ok. 1,5 [1,7] cm

h- ok. 1,6/1,7 cm

i- ok. 0,5 cm

j- ok. 1,5 [1,6] cm

k- ok. 0,5 cm

L- ok. 1,2 cm

M- ok 1,2 cm

N- ok. 1 cm

O- ok. 3 [2,8] cm

P- ok. 3 cm

R- ok. 0,5 cm

S- ok. 1 cm

T- ok. 2,5 cm

U- ok. 0,5 cm

W- ok. 1 [1,2] cm

Y- ok. 1 cm

Ad 2:

Tu już widzimy, ze umieszczone zostały: grzywa i ogon, oraz dokładniejszy zarys oka.

Ad 3:

Już niemal gotowy rysunek, pozostało tylko wyrównanie i dokładniejsze zaznaczenie konturów oraz cieniowanie.

Ad 4:

Gotowy rysunek. [Zamiast cieniowanie mój patent ;P]

Życzę miłej zabawy :P ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wyszukałem w tym poście to: http://katynista11.deviantart.com/gallery/#/d5l2hy4 Obrazek spodobał się mi :pinkie2: i nienamyślającą się zdyb długo wziąłem go na warsztat. Lecz kiedy zacząłem szukać palety kolorów znalazłem to :twilight4:http://images5.fanpop.com/image/photos/31400000/Spitfire-my-little-pony-friendship-is-magic-31417404-760-1052.png Posmutniałem, tyle czasu zmarnowane. Miałem zamiar wywalić wszystko do kosza lecz postanowiłem upgradeować go. Zaczęło się niewinnie - cieniowanie, selfshandow. Potem wariacja vektorowa na temat grzywy ale to wciąż był ten sam rysunek. Zmieniłem spojrzenie klaczy na bardziej "tajemnicze", potem rozpiłem bardziej kombinezon i nim się zorientowałem przekroczyłem "granice". :molestia: Czuję się z tym fatalnie, dlatego szukam propozycji szkicu, który bym zvektoryzował aby oczyścić swe sumienie. :flutterbad: PS. Nie podaję linka do mej pracy bo jest sprzeczna z regulaminem forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie wiele jest prac które wymyślam sam. Moja wyobraźnia jest 100 lat za murzynami... Rysuję to co już kiedyś widziałem i pamiętam. Przykro mi, że to tak wyszło... No a Nogalik! Ten rysunek jest EPICKI! Ty mówisz że nie masz talentu!? Człowieku już od dawna powinieneś mieć swój temat ze swoją twórczością! ;D A ha. Jeszcze coś. Będzie przerwa w rysowaniu. Długa, nie wiem czy jeszcze w ogóle wrócę. Miałem przykry wypadek, nie opiszę go dokładnie ale powiem tylko tyle że piszę teraz lewą ręką. Przepraszam ale nie mam sposobności na tę chwilę cokolwiek zrobić ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mnie? Przecież ja jestem najlepszym kucykiem.

Beauty Paint! Zbytnio się przechwalasz. Wiesz że to nieładnie.

Emm... Okej... Czyli chodzi o mnie, tak?

Beauty Paint...

No dobra, dobra. Czyli Chrystalic, tak? Oh, a mógłbyś też narysować mnie? Lubię jak ktoś rysuje mnie... Nawet jeśli rysunek przedstawiający mnie, miałby być najbrzydszym rysunkiem na świecie, to i tak byłabym zadowolona, w końcu przedstawiał by mnie. Więc jak ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...