Skocz do zawartości

I-Doser


Pawlex

Recommended Posts

No raczej nie, słuchawki muszą być sprawne i oddawać wiernie dźwięk, ale możesz spróbować (może niedopięty przewód? Kiedyś tak miałem). Dos Lucid Dream podobno nie działa a większość ludzi to potwierdza, ja także. Dobrym Dosem jest Prozium, silny i najbardziej efektywny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kupiłem te słuchawki o, których pisałem. I na pewno są lepsze od moich poprzednich.

Dotychczas próbowałem w nich tylko Happyquick i Nitrous... Jak kogoś to interesuje to tu napiszę moje przeżycia:

- Happyquick- Myślę, że zadziałał. Może nie jakoś bardzo silnie, ale w pewnym momencie na twarz wkradł mi się uśmiech, poczułem chęć śmiania się i ogólną poprawę nastroju. Bardzo przyjemne uczucie. Polecam.

- Nitrous- Co do tego mam bardzo mieszane uczucia... Przy jakiejś 7 (z 10) minut poczułem, że zaczynają mi drętwieć nogi, kilkukrotnie zaczynały lekko drgać mi mięśnie (głównie ud, ale też trochę łydek) przy czym chwilowo odzyskiwałem czucie w nich, ale potem z powrotem wracały do poprzedniego stanu "uśpienia". Bardzo ciekawe doświadczenie, może nie było tak, jak u ludzi opisujących, że się zwijali ze śmiechu, ale część też pisała o tym co ja miałem. W sumie też polecam.

 

Tak więc, stwierdzam, że program działa na 100% (wcześniej niby też wierzyłem, ale jednak jest tak, że puki się nie doświadczy to ciężko uwierzyć.). Co do słuchawek to też polecam. Nie drogie a dobre, lekkie i co może być bardzo przydatne- składane. 

 

Niedługo planuję sprawdzić Aweaker i Livin' Legend (oba unofficial'e) i Lucid dream. Jak przesłucham je wszystkie to napiszę o tym jeden post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przesłuchałem Hand of God (drugi dos ogółem) oraz LSD i nie dostałem jakichś szczególnych efektów ale jednak były. Gdzieś w połowie, może nawet około 20 minuty HoG'a, czułem jak serce mi bije w łydkach O.o zaś w LSD brak efektów. Teraz spróbuję GoH'a.

Macie jakieś ekstremalnie silne dosy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Moze i lekki wykop ale co mi tam xD

 

Po pierwsze, Dosy dziela sie na 3 rozne kategorie, Slabe  (Pure), Srednie ( Moderate), silne (Very Strong), 

Aby Dos zadziala poprawnie, nalezy usiasc na krzesle/podlodze czy co tam chcesz z PROSTYM kregoslupem (Zapobiegnie zasnieciu) i skupic sie na dzwiekach. Mozna wizualizowac dzwieki. Nalezy rowniez posiadac dobrej jakosci sluchawki (Najlepiej nauszne).

 

Nie nalezy zaczynac "przygody" z programem od silnych dosow, poniewaz nie dostanie sie rzadanego efektu. Co do dosow typu LSD, DXM, Alcohol i tym podobne pragne wspomniec iz chociazby raz w zyciu trzeba bylo doswiadczyc "Realnych" odpowiednikow (Np. Alcohol, chociaz raz w zyciu musiales sie <ciach>)

 

Co do przyzwyczajenia mozgu do dosow, nalezy postapic wedlug planu:

1 Dzień - [ Reset ] 10 minut później [ Alpha ]. 
2 Dzień - [ Reset ] > [ Alpha ] > [ Alcohol ] ( można sobie zrobić jakąś przerwę 2 minutową  ). 
3 Dzień - [ Reset ] > [ Alcohol ] ( to samo co wyżej ) 
4 Dzień - [ Reset ] > [ Beta ]> [ Opium ] ( po becie zaczekać 10 minut ) 
5 Dzień - [ Alpha ] > [ Beta ] > [ Gamma ] ( tutaj również między dosami można sobie zrobić 1-4 minut przerwy ) 
6 Dzień - [ Reset ] > [ You-Choose ] ( to samo co wyzej ) 
7 Dzień - [ Reset ] > [ Trip ] ( tak samo ) 
 
Gdzie dosy "Alcohol" oraz "Opium" mozna zamienic na inne, o podobnym efekcie.
 
Co do Dosa Lucid Dream. NIGDY nie osiagniecie swiadomego snu, sluchajac wylacznie dosa. Do tego prowadzi baaaardzo dluga droga, dziennik snow itp. Dose pomaga tylko zapamietac sny, oraz robi sny bardziej "klarowne"
 
Paczka podstawowych Dosow + 3D Audio (sterowniki, w przypadku kart realtek HD mozna zainstalowac do "Wzmocnienia sluchawek") : http://www.mediafire.com/download/57d6b603y7gm26d/Dose_pack.7z
 
Na koniec powiem, z wlasnego doswiadczenia (Korzystam z tego prawie 3 lata, prawie dzien w dzien), ze KAZDY Dose dziala, lecz do niektorych trzeba przyzwyczaic mozg, lub przejsc plan powyzej, aby mozg wiedzial jak reagowac na nadchodzace "fale". Kazdy dose ma na innym czlowieku troszeczke inny wplyw, lecz z reguly glowne "objawy" wysluchania dosa sa te same.
 
Bardzo polecam program :) 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

Większość darmowych I-doserów jest na program SBaGEN. Mam nawet zrobioną paczkę od niego. Ok. 200-300 dosów oraz program. (info na PW)

Pare osób pytało o I-doser na LD . Osobiiście nie znalazłem żadnego "działającego na mnie" dosa na LD, ale odkryłem inną stronkę (nagraniahipnotyczne.pl) i dzięki temu udaje mi się czasami mieć LD i nawet MULTIDREAM LD.

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...